Polscy Truckersi 2 – nowy odcinek

Oblodzone i niebezpieczne drogi w Norwegii to trasy dla najtwardszych truckersów. Michał i Maciej to doświadczeni kierowcy i doskonale wiedzą, że na dalekiej północy z pogodą nie ma żartów. Z kolei młody trucker Bartłomiej Skoczylas niespodziewanie musi ruszyć w nową i nieznaną trasę do Szwajcarii. Awaria urządzenia GPS dodatkowo utrudnia mu dotarcie do celu. Helka walczy ze swoimi lękami podczas przeprawy przez monumentalny wiadukt w Bułgarii. Snajper wspiera żonę, ale czy uda się jej przełamać strach? Zobacz jak wygląda prawdziwe życie „POLSKCH TRUCKERSÓW”. Nowy odcinek programu w czwartek o godz. 22:00 na Discovery Channel.
polscy-truckersi-otw.jpg

Trasy w Norwegii należą do najtrudniejszych w Europie. Wiedzą o tym dobrze Maciej i Michał, którzy razem pokonują te niebezpieczne drogi. Tym razem czeka ich podróż licząca prawie 2000 km. Ich celem jest norweska miejscowość Heningsvaer na dalekiej północy, skąd mają odebrać 20 ton świeżych dorszy. Wiatr, deszcz a potem śnieg i oblodzona nawierzchnia bardzo utrudniają jazdę. O czarnym i suchym asfalcie mogą tylko pomarzyć. Michała stresuje dodatkowo fakt, że w domu czeka na niego żona, która lada dzień spodziewa się narodzin ich pierwszego dziecka. Obaj kierowcy mają ponad 7 letnie doświadczenie, ale wiedzą, że zawsze muszą być bardzo ostrożni. Na własne oczy przekonają się co oznacza utrata czujności i uwagi…

Zwiastun trzeciego odcinka programu Polscy Truckersi:


Bartłomiej Skoczylas jest młodym kierowcą ciężarówki z Bielska-Białej. Zawód truckersa to jego pasja, choć nie jedyna. Przez 10 lat śpiewał i tańczył w zespole tańca „Beskid”. Wśród znajomych ma ksywkę „Wodecki” dzięki talentowi wokalnemu i bujnej fryzurze. Bartek lubi wyzwania, ale niespodziewane zlecenie na wyjazd do Szwajcarii mocno go zaskakuje i stresuje. Awaria urządzenia GPS dodatkowo utrudnia mężczyźnie znalezienie właściwej drogi. Trasa jest długa i wyczerpująca, z korkami i brakiem miejsc na odpoczynek na zatłoczonych parkingach w Niemczech. Terminowe dostarczenie załadunku staje pod znakiem zapytania... Na szczęście Bartek to chłopak z gór, który łatwo się nie poddaje.

Zwiastun programu Polscy Truckersi:


Małżeństwo truckersów - Helka i Snajper - wraca do Polski z ładunkiem pomarańczy. Przed kobietą duże wyzwanie. Musi pokonać ogromny wiadukt, rozciągający się nad przepiękną doliną. Helkę nie cieszą jednak takie widoki. Pokonanie estakady to dla niej starcie z najgorszym koszmarem, jakim jest jej lęk wysokości. Na szczęście nie zostaje z tym sama. Snajper wspiera żonę, której udaje się w końcu przełamać strach. Na przejściu granicznym między Bułgarią a Rumunią czeka ich duże zaskoczenie. Czas goni. Świeża żywność, którą przewożą musi być dostarczona w ściśle określonym terminie. Kolejki, korki i awantura z urzędnikami celnymi. Czy Helka i Snajper dowiozą towar zgodnie z planem?

Premiera trzeciego odcinka programu „Polscy Truckersi” w czwartek o godz. 22:00 tylko na Discovery Channel!

www.discoverychannel.pl

Fanpage Discovery Channel
Dodał(a): ckm.pl / artykuł powstał przy współpracy z organizatorem kampanii Discovery Channel Czwartek 22.09.2016