Podryw na Bugatti działa!

Podobno laski nie lecą wcale na wypasione fury. Myślałby kto! Lecą i to tak bardzo, jak człowiek w potrzebie do najbliższej toalety. Mamy to na taśmie!

Bugatti Veyron

No dobra, może nie wszystkie laski, a 'wypasione" to pojęcie względne, jednak faktem jest, że Bugatti Veyron z pewnością należy do aut, które mogą zaważyć o skuteczności twojego podrywu. Dowiódł tego koleś, który oparty o maskę rzeczonego auta postanowił wyrywać lachony. Jak widać na poniższym wideo, panny świergoczą z nim w najlepsze do czasu, kiedy następuje brutalny zwrot akcji...Ok, może na miejscu drugiej dziewczyny, też zwialibyśmy gdzie pieprz rośnie przed typem, który jak chojrak opiera się o cudze auto i prowokuje tym samym uliczne awantury, ale dwie pierwsze sztuki to istna klasyka blacharstwa.

Jeśli szukasz żony, lepiej wybierz skromne auto - wtedy dopiero będziesz miał pewność, że widzi w tobie piękno twej duszy. Sportowej fury szukaj tylko w wypadku jeśli chcesz szybko zmiękczyć (i rozłożyć) nogi przypadkowej lasce. Takie lecą na samochody i niech już nam nikt nie mówi, że nie!


Dodał(a): BJ, fot. FameFlynet Środa 27.08.2014