Poczuj wiatr we włosach na Cabrio Poland 2016

W pierwszy weekend sierpnia miłośnicy kabrioletów z całej Europy wezmą udział w wyjątkowej imprezie, która odbędzie się w Gnieźnie - pierwszej stolicy cabrio.
zlot-cabrio.jpg

Zlot, który planowany jest na 6.-7. sierpnia br., odbędzie się w Gnieźnie, na terenie Stadionu Miejskiego „Mieszko“. Organizatorzy spodziewają się ponad 12 000 gości z Niemiec, Czech, Litwy, Skandynawii i Wielkiej Brytanii.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją do upamiętnienia rocznicy chrztu Polski i inauguracji święta cabrio na Szlaku Piastowskim. Z tej okazji w pierwszy dzień Zlotu fani kabrioletów wezmą udział w Rajdzie „1050“. Drugiego dnia ekipy cabrio zamierzają pobić Rekord Guinnessa w kategorii największej liczby kabrioletów zgromadzonych w jednym miejscu, w których jednocześnie zostaną otwarte dachy. Przebieg wyzwania nadzorować będzie arbiter biura Rekordów Guinnessa, który wyda oficjalny werdykt.

Kolejną atrakcją imprezy będzie kino samochodowe. Głównym tematem prezentowanych materiałów filmowych będą spoty reklamowe o tematyce cabrio. W trakcie pokazu zaprezentowane zostaną także filmy przesłane wcześniej przez fanów cabrio. Z przesłanej puli wyłonieni zostaną zwycięzcy - filmy, które uzyskają największy aplauz, zostaną nagrodzone.

zlot-cabrio-plakat.jpg

Organizatorzy I Międzynarodowego Zlotu Cabrio Poland 2016 zapraszają do odwiedzenia Strefy Cabrio podczas Gran Turismo Polonia w Poznaniu, w której nie zabraknie wyjątkowych aut z otwartymi dachami, chilloutowej muzyki i pięknych kobiet. Goście będą mieli okazję zobaczyć laureatki konkursu Miss Cabrio Poland 2016 i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie z wiatrem we włosach… i to dosłownie! Zwiedzający, za sprawą plażowych akcentów rodem z Miami Beach, poczują nadmorski klimat.

Głównym Organizatorem Zlotu jest agencja Commercial Communications. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Wojewoda Wielkopolski, Marszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Prezydent Miasta Gniezna. Imprezie Cabrio Poland 2016 przyświeca hasło: Cabrio let me be free! Program wydarzenia i informacje o biletach dostępne są na stronie: www.cabriopoland.com.

KONKURS


Dodał(a): ckm.pl Poniedziałek 20.06.2016