Peugeot RCZ R

Idealny samochód dla kawalera teraz w jeszcze bardziej agresywnym i mocniejszym wydaniu!
peugeot rcz r cena


Nowy Peugeot RCZ R jest kosmiczny! Z turbodoładowanego silnika 1,6 litra wykrzesano 264 konie mechaniczne! To o 60 więcej niż w poprzedniku na benzynę i o 100 więcej niż w dieslu. To uczyni go najmocniejszym seryjnie produkowanym wózkiem francuskiego koncernu.

Specjalne sportowe zawieszenie ma jeszcze bardziej przyklejać RCZ R do toru, a mechanizm różnicowy o ograniczonym uślizgu zadba o odpowiednie przekazywanie mocy na drogę. Żeby zatrzymać tego małego potworka, specjalnie wzmocniono hamulce. Poprawiono również zawieszenie, a dedykowane opony będą większe i szersze.Pokazano go jako koncept na ubiegłorocznych targach motoryzacyjnych w Paryżu, jednak na projekcie nie poprzestano. W tym roku będzie go można zobaczyć w połowie lipca na największej imprezie motoryzacyjnej na otwartym powietrzu – Festiwalu Prędkości w Goodwood w Wielkiej Brytanii.

Do sprzedaży Peugeot RCZ R trafi pod koniec 2013 roku lub już na początku 2014. Cena nie jest jeszcze znana, a poznamy ją najprawdopodobniej na festiwalu w Goodwood.
Dodał(a): fisci Środa 12.06.2013

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
DJ28 (2013-06-14 09:14:18)
Peugeot postarał sie fajnie wyglonda samochud Zgłoś naruszenie
slidersy (2013-06-14 09:11:21)
Śliczne piękne cudowne .. musi być mojeeeeeee Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)