Perełki motoryzacji na aukcji

Londyn stanie się na jeden dzień we wrześniu epicentrum motoryzacyjnego światka. To właśnie wtedy odbędzie się tam aukcja organizowana przez Sotheby’s, na której pojawią się wizualizacje mokrych snów każdego maniaka czterech kółek.
LF17_r104_001.jpg

Od 7 lat każdy motoryzacyjny świrus z zasobnym portfelem ma w swoim podręcznym kalendarzyku motoryzacyjnego świrusa z zasobnym portfelem zakreślony początek września, jako czas, w którym jego marzenia o posiadaniu jakiejś kosztującej krocie perełki motoryzacyjnej  mogą się ziścić.

Bowiem to właśnie na początku września od 2007 odbywa się w Londynie jedna z najlepszych aukcji samochodów w Europie organizowana przez RM Sotheby’s. Można na niej znaleźć wszystko to, co zwyczajni śmiertelnicy zwykli określać mianem „zajebistych fur” (Ferrari, Lamborghini, Maserati, czy Porsche), pochodzących z różnych okresów – od współczesnych supersamochodów, przez wyścigowe modele z połowy XX. wieku, po koncepcyjne auta z lat 90. Oczywiście każde z nich sprowadzone z prywatnej kolekcji i utrzymane w idealnym stanie.

Auta trafią pod młotek 6 września 2017. W poniższej galerii możecie zobaczyć najlepsze, naszym zdaniem, okazy.
Dodał(a): Jakub Rusak/ fot. Sotheby's Poniedziałek 21.08.2017