Parkowali na jego ziemi więc... zaorał pole

Wkurzony rolnik, po licznych prośbach, by kierowcy przestali parkować na jego terenie, postanowił wreszcie wziąć sprawy we własne ręce. Zaorał swoją ziemię, blokując tym samym niereformowalnych właścicieli samochodów

t5t45t5t56t.png

Co zrobić z idiotami, którzy parkują tam, gdzie nie powinni? Zemścić się na nich! Byle tylko w pełni legalnie i z ogromną finezją. Doskonałym przykładem może być akcja chorwackiego rolnika - niejakiego pana Bedekovića. Trzeba przyznać, że temu gościowi kreatywności nie brakuje!

Otóż wspomniany rolnik posiada całkiem spore pole na obrzeżach miasta. Nie mógł jednak posadzić na nim kukurydzy, ponieważ teren regularnie zastawiali mu sprzedawcy i kupcy z pobliskiego targu, który ma miejsce w każdą niedzielę. Jak można wyczytać w sieci, pan Bedeković wielokrotnie próbował prosić ich, aby zaprzestali parkowania aut na jego ziemi, niestety grzeczne upomnienia nie przynosiły żadnego efektu.

W końcu rolnikowi puściły nerwy. Oto jak poradził sobie z niereformowalnymi kierowcami - zaorał swoje pole, blokując tym samym 50 aut. Brawo!


Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Youtube Środa 18.11.2015