4x4 rządzi

Żadna droga im niestraszna! Poznaj nowe wcielenia modeli Nissan: X-trail, Navara i Pathfinder. Od momentu wprowadzenia na rynek słynnego modelu Patrol w 1951 roku Nissan opracowuje coraz nowocześniejsze technologie i rozwiązania 4x4, dzięki którym samochody doskonale sobie radzą w każdym terenie.

4x4

Najnowsze osiągnięcie marki to napęd All—Mode 4x4—i. Idealny rozkład momentu napędowego na przednie i tylnekoła gwarantuje zwrotność i dynamikę. Dodatkowo All—Mode 4x4—i współpracuje z czujnikami systemu ESP+, zapewniając lepsze panowanie nad pojazdem. Nowy napęd zastosowano w ulepszonym modelu X—Trail. Nissan prezentuje też unowocześnione wersje Navary i Pathfindera. Prawdziwa terenówka, a może kompaktowy SUV — co wybierasz?


NISSAN NAVARA

Najlepiej sprzedający się pickup w Europie przeszedł kilka modyfikacji . Przede wszystkim wyposażono go w nowy turbodiesel V6 o mocy 170 kW (231 KM) z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Gwarantuje znakomite osiągi, jest ekonomiczny i wyróżnia się niską emisją spalin. Navara zyskała też bogatsze wyposażenie (system nawigacji, komunikacji, nagłośnienia w zależności od opcji, kamera cofania) i lekko zmieniono jej nadwozie, m.in. maskę silnika i przedni zderzak.


NISSAN X—TRAIL
Jeden z bardziej wszechstronnych i zwrotnych samochodów z napędem na cztery koła na europejskim rynku. Model ma teraz nowy napęd All–Mode 4x4–i, unowocześnione nadwozie (solidniejszy grill połączony ze zdrerzakiem) i bogatsze wnętrze. Na desce pomiędzy dwiema głównymi tarczami umieszczono nowy wyświetlacz komputera pokładowego, który dostarcza potrzebnych informacji, takich jak zużycie paliwa, temperatura zewnętrzna (w tym ostrzeżenie o oblodzeniu), zasięg, średnia prędkość oraz przypomnienie o konieczności robienia przerw w podróży.


NISSAN PATHFINDER

Podobnie jak Navara, nowy Pathfinder ma silnik turbodiesel V6 i nowy wygląd nadwozia. Zmieniła się maska silnika, atrapa chłodnicy i przedni zderzak. Oba samochody wydłużono też o 80 milimetrów. W kabinie uwagę przykuwają: nowa tapicerka foteli, ładne chromowane detale i przeprojektowane wskaźniki.Uwaga! Przy zakupie modeli Nissan Navara i Pathfinder można odliczyć podatek VAT!


Dodał(a): ckm.pl Środa 22.02.2012