O jakim prezencie marzą kierowcy? Ten sprzęt ucieszy każdego z nich

Mio MiVue 846 z dwoma trybami parkingowymi i nagrywaniem w 60FPS to urządzenie stworzone dla tych kierowców, którzy szukają dyskretnego wideorejestratora, zapewniającego wysoką jakość nagrań przy szybkiej i dynamicznej jeździe.

small iStock-1190617244.jpg

W połowie listopada największy producent wideorejestratorów w Europie, marka Mio, wprowadził nowy model Mio MiVue 846 z pasywnym i aktywnym trybem parkingowym oraz nagrywaniem w 60FPS. To świetna wiadomość zwłaszcza przed świętami. Dobry wideorejestrator przypadnie do gustu każdemu kierowcy, nie tylko początkującemu.

Mio MiVue 846 – nowy model wideorejestratora od Mio

Mio MiVue 846 ma duży i czytelny wyświetlacz o przekątnej 2.7". Jest lekki i nietrudno schować go za lusterkiem auta. Dzięki zastosowaniu uchwytu typu Quick Clik kamerę można łatwo zamontować, przenosić i zdejmować, a dzięki regulowanemu kątowi obiektywu bez trudu można dopasować położenie MiVue 846 do szyby pojazdu.

Mio MiVue_846.jpg

Sercem każdej kamery samochodowej jest optyka. To ona odgrywa główną rolę w zagwarantowaniu wysokiej jakości obrazu. W przypadku wideorejestratora Mio MiVue 846 zastosowano wysokiej jakości matrycę Sony premium STARVIS™ CMOS. Dzięki szklanym soczewkom, szerokiemu kątowi widzenia wynoszącego 150°, przysłonie F:1,8 oraz autorskiej technologii Mio™ Night Vision Pro, otrzymamy nagrania rejestrujące nie tylko drogę, ale niemal wszystko, co znajduje się obok niej, w bogatej kolorystyce oraz wysokim kontrastem. Technologia Mio™ Night Vision Pro oraz automatyczne dostrajanie obrazu umożliwią perfekcyjne nagrywanie trasy nawet przy niewielkiej wiązce światła padającej na soczewki. Co czyni z Mio MiVue 846 idealnego partnera każdej podróży.

Nowa funkcja – odcinkowy pomiar prędkości

Producent wyposażył urządzenie w wiele rozwiązań, które mają ułatwić komfort jazdy oraz monitoring pojazdu, kiedy nas w nim nie ma. Oprócz wbudowanej i na bieżąco aktualizowanej bazy fotoradarów urządzenie posiada innowacyjną funkcję informowania o odcinkowym pomiarze prędkości. Takie połączenie z pewnością pozwoli ochronić kierowcę przed otrzymaniem mandatu za zbyt szybką jazdę. Dzięki tej funkcji Mio MiVue 846 pokazuje dystans oraz czas w sekundach do zbliżającego się fotoradaru, wskazuje ograniczenie prędkości oraz dostarcza informacji o średniej prędkości na mierzonym odcinku. Warto pamiętać, że Mio MiVue 846 posiada system wspomagania kierowcy ADAS, który między innymi ostrzega o zmianie pasa ruchu. Ciekawym rozwiązaniem jest funkcja nagrywania obrazu w momencie uruchomienia silnika, dzięki której kamerze nie umknie żadne zdarzenie podczas jazdy. Nie można zapomnieć także o wbudowanym module GPS, który rejestruje czas i miejsce, gdzie dany film został nagrany. To czyni z filmu niepodważalny dowód, na przykład w momencie stłuczki.

2.jpg

Prywatny ochroniarz

Kolejnym z atutów tego modelu jest posiadanie dwóch trybów parkingowych: aktywnego i pasywnego. Coraz częściej zdarzają się tak zwane szkody parkingowe. Ubezpieczyciel niechętnie zwraca za nie pieniądze z powodu braku dowodów. Dzięki zastosowaniu pasywnego trybu parkingowego Mio MiVue 846 po wyłączeniu auta przechodzi w stan czuwania i w momencie zarejestrowania drgań zwiastujących stłuczkę czy obtarcie automatycznie zapisuje to zdarzenie.

Bateria wbudowana w urządzenie może wytrzymuje do 48 godzin. Warto dodać, że istnieje też możliwość podłączenia do urządzenia tylnej kamery Mio MiVue A50, która nagra wszystko, co dzieje się podczas jazdy również za naszym autem. Wraz z zestawem Smartbox umożliwia ona pozyskanie aktywnego trybu parkingowego, który kompleksowo monitoruje zarówno przód, jak i tył auta przez 24 godziny na dobę.

Produkt jest dostępny w wybranych sieciach handlowych w cenie w cenie 749 zł. Przypomnijmy, że do końca grudnia w ramach akcji Cashback możemy otrzymać nawet do 250 złotych zwrotu za zakupiony sprzęt. Więcej informacji o produktach marki Mio znajdziesz na: www.mio.com/pl_pl/.

Artykuł sponsorowany


Dodał(a): Izabela Popko Wtorek 01.12.2020