Nowy sezon Top Gear – wywiad z prowadzącymi!

Matt LeBlanc, Chris Harris i Rory Reid – prowadzący w 2017 roku kultowy program TOP GEAR mówią CKM o przyjemności płynącej z rozbijania Żyguli w Kazachstanie, o tym, co fajnego ma najbrzydszy samochód świata (podpowiedź: to Ssangyong) oraz dlaczego powinieneś przestać marzyć o klasycznym Porsche i po prostu kupić sobie nowe

top gear wywiad.jpg

Trzej najbardziej rozchwytywani dziennikarze motoryzacyjni świata? Do niedawna wszyscy wymieniliby w tym momencie nazwiska Clarksona, Hammonda i Maya. Ale czas nie stoi w miejscu. Jeremy zaczął gwiazdorzyć i dlatego dzisiaj on, Richard i James mają program emitowany przez sklep internetowy sprzedający odkurzacze i preparaty na komary.

Trzej muszkietowie
Tymczasem w 2017 roku gospodarzami „Top Gear”, najlepszego (wciąż!) programu motoryzacyjnego na świecie, zostali Matt LeBlanc, Chris Harris i Rory Reid. Trudno o bardziej niezwykły team. Chris to jeden z najbardziej rozpoznawalnych angielskich dziennikarzy motoryzacyjnych, znany ze współpracy z magazynami „Autocar” i „Evo”. Rory jest youtuberem i prezenterem znanym głównie z tego, że można go było oglądać w sieci. No a Matt? Do niedawna wszyscy powiedzieliby, że to po prostu Joey z babskiego serialu „Przyjaciele”. Wygląda jednak na to, że aktor mający w perspektywie życie w cieniu jednej roli odnalazł się na nowo: jako gwiazda „Top Gear”!

Tylko nie o Clarksonie
Prowadzących „Top Gear” mieliśmy do dyspozycji dla CKM tylko na piętnaście minut. Szkoda byłoby zmarnować choćby sekundę na głupoty więc to chyba jasne, że nie było „small talku” i nie rozmawialiśmy o pogodzie. Okej – stwierdzenie, że mieliśmy ich tylko dla CKM, to lekkie nadużycie. W sali, w której się spotkaliśmy, w podziemiach luksusowego hotelu Me London, oprócz naszego dziennikarza, Chrisa, Rory’ego i Matta, było jeszcze pół tuzina PR–owców, ekspertów od marketingu, menedżerów i specjalistów od Bóg wie czego. Na szczęście oni nie chcieli wywiadu. Po prostu siedzieli i słuchali. Czego się obawiali? Że będziemy pytać o Clarksona, Hammonda i Maya? Kaman, rozmawianie o Jeremym było modne w 2015 roku! Zaczęliśmy po prostu gadać o samochodach i okazało się że Chris to skupiony gaduła, Rory – niepoprawny wesołek, a Matt... to po prostu Matt.

Rory Reid, Chris Harris and Matt LeBlanc Top Gear 2017.jpg


Nasz długi wywiad z prowadzącymi program „Top Gear” w 2017 roku przeczytasz tylko w nowym numerze CKM. LeBlanc i spółka mówią nam m.in. czy kiedykolwiek widzieli jakiś polski samochód, jaki jest najlepsze auto na świecie i czy powstanie profesjonalny team wyścigowy Top Gear.

Nowy CKM jest inny niż do tej pory – mamy nowy wygląd, więcej tekstów i więcej zdjęć gorących polskich modelek. Magazyn już jest w kioskach!


04_ckm_2017-617.jpg

Kup CKM przez internet: czy jeden numer czy prenemureta – wysyłka gratis (i prezenty gratis)! Kliknij tutaj.Dodał(a): CKM Czwartek 09.03.2017