Nowe wcielenia DeLoreana

DeLorean jako monster truck, limuzyna na sześć unoszonych drzwi, poduszkowiec i kabriolet już stoją w garażu tego fascynata topornego wózka z kultowego filmu „Powrót do przyszłości”. Wciąż jednak pozyskuje nowe fury, by przerabiać je na jeszcze bardziej spektakularne projekty.
delorean-tune.jpg

Nie ma większego pasjonata DeLoreanów niż Rich Weissensel Chicago. Facet wynajduje modele DMC-12 na aukcjach internetowych, z ogłoszeń lokalnych i wizytując stare garaże. Jednak nie niszczy ich, przerabiając na nowe wydania klasycznego „klina”. Twierdzi, że ratuje je przed zagładą totalną, bo rozbiera na części tylko rozklekotane i rozkładające się egzemplarze.

Do tej pory stworzył monster trucka, limuzynę, kabriolet i poduszkowiec – wszystko na bazie DMC-12. W planach ma budowę egzemplarza z napędem 4x4 oraz najszybszego DeLoreana z wykorzystaniem obecnych technologii i podzespołów.

Jeśli masz pomysł na kolejne wcielenie kultowego DeLoreana, daj znać Roichowi poprzez jego stronę. Zakładamy, że podejmie nawet najbardziej ekstremalne i absurdalne wyzwanie.Dodał(a): fisci Piątek 12.12.2014