Nowa hybrydowa Toyota RAV4 - rewolucja na rynku samochodów w wersji SUV

Wszechstronność auta, jego wytrzymałość, możliwości i oferowana wersja hybrid powodują, że auto sprawdzi się w wielu codziennych i niecodziennych sytuacjach. Sprawdźmy, jak prezentuje się nowe auto z rocznika 2018.

nowa-hybrydowa-toyota-rav4---rewolucja-na-rynku-samochodow-w-wersji-suv_5b881b5b.jpeg

Panowanie SUVów jest w Europie niepodzielne i nie widać jego końca. Większość koncernów wprowadza do swoich kart różne modele tego typu aut – większych, mniejszych, bardziej terenowych, bardziej miejskich.

Wśród nich Toyota RAV4 prezentuje się wyjątkowo i okazale. Auto ma charakter, jest dynamiczne i wzbudza niebywałe emocje. Szczegółowe informacje o nowej Toyocie RAV4 na stronie: https://www.toyota.pl/new-cars/rav4/index.json. Czym zaskoczy nas ten model?

Rodzinny SUV Toyoty

Japoński koncern od lat stawia na wszechstronne auta z dużym prześwitem, a RAV4 to symbol marki. Samochody typu SUV sprawiają, ze kierowca czuje się pewniej, ma swobodę przestrzeni, a ich rodzinny charakter tylko zwiększa liczbę potencjalnych użytkowników. Samochód rodzinny ma nie tylko wozić, ale też dawać poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Oczywiście, auto rodzinne typu SUV też może być różne SUV może mieć napęd na cztery koła, mieć większy prześwit, czy… hybrydowy napęd. Toyota zaoferowała kierowcom auta SUV, z napędem, który znacznie obniża koszt eksploatacji samochodu. Japończycy wiedzą, że auta rodzinne muszą palić mniej, aby dawały więcej satysfakcji i możliwości. Dlatego Toyota RAV4 Hybrid to najlepsze auto rodzinne.

Jego wielką zaletą jest system prowadzenia i stabilny napęd, połączony z pewnym zawieszeniem. Daje to kapitalny komfort jeżdżenia pojazdem. Nowoczesna stylistyka będzie aktualna przez lata poruszania się po szosach na całym świecie. RAV4 to samochód multimedialny, z ogromną gamą możliwości i kamer, które wspomagają prowadzenie auta.

Samochód ułatwi komfort podróży – z całą rodziną i bagażami. Jest większy od poprzednika, a to daje możliwość przewiezienia sporej ilości walizek. Poza kierowcą sporo miejsca będą mieli też wszyscy pasażerowie, którzy będą mogli skoncentrować się na urokach trasy, a nie na ciasnej przestrzeni.

Opinie o Toyocie RAV4

Toyota RAV4 od momentu wejścia na rynek jest samochodem cenionym przez kierowców. Od pierwszej generacji użytkownicy poczuli radość z jeżdżenia dużym SUVem, który nie pogubi się w mieście. Auto zebrało wiele cennych nagród, opinii oraz wyróżnień i pozytywnych recenzji (np. tutaj: https://www.chceauto.pl/toyota-rav4/).

Dowodem na pozytywny odbiór samochodu, są miliony sprzedanych egzemplarzy na całym świecie i to, że Toyota kontynuuje jego rozwój od 1994 roku. Nowy RAV4 wzbudza zachwyt i uznanie. Dużo pozytywnych słów płynie pod adresem jednostki napędowej – Japończycy postanowili wyposażyć auto w bardzo oszczędną jednostkę hybrydową. To między innymi dzięki temu samochód już dziś podbija serca kierowców.

Warto też podkreślić, że hybrydowa jednostka nie jest dużo droższa od pozostałych oferowanych silników. Wersję 2,0 Valvematic 152 KM benzyna 6 M/T znajdziemy za około 110 000 złotych, nieco drożej z hybrydowym silnikiem. Toyota stawia na rozwój nowoczesnych, innowacyjnych i ekologicznych technologii.

Jaki SUV z dużym bagażnikiem wybrać?

Jeżeli pytamy, jaki samochód rodzinny będzie dla nas korzystny, to wyobraźmy sobie SUV z dużym bagażnikiem, który pomieści bez problemu wszystkie ubrania, buty, zabawki dzieci, a dodatkowo pozwoli na przewiezienie pamiątek z wyjazdu.

Jeżeli pytamy, jaki SUV jest najlepszy na ryby, to wyobraźmy sobie samochód z bagażnikiem, który zmieści wszystkie wędki, krzesła, dowolną ilość przynęt i całe wyposażenie potrzebne, do spokojnego relaksu nad wodą.

Jakie auto rodzinne ma duży bagażnik, jest wszechstronne, świetnie się prowadzi, a do tego nie zrujnuje naszego budżetu? Zdecydowanie będzie to Toyota RAV4. Samochód ma świetną gamę silników, wyposażenia i już dziś jest gotowy do wyjazdu na trasy. Jedno jest pewne – Japończycy wymyślili sposób na podbijanie dróg i sprawnie się go trzymają.


Dodał(a): ckm Piątek 31.08.2018