Niezniszczalne Volvo

Dlaczego samochody Volvo uważane są za najbezpieczniejsze na świecie? Zobacz filmik, na którym właściciel złomowiska aut bezskutecznie próbuje wykończyć Volvo 850 z 1994 roku w epickich crash testach.
crash-test-volvo.jpg

Bohaterem filmiku jest słynne Volvo 850 z 1994 roku w wersji kombi. 2,5-litrowy silnik z 10 zaworami fabrycznie miał 144 konie mechaniczne i świetnie radził sobie na każdych drogach. Nawet na polskich. Ale że staruszek wyjeździł już swoje – na liczniku miał 476 000 kilometrów przebiegu – trafił w końcu na szrot. Ale nie byle jaki.

Krimson Zevenendertig ma złomowisko w holenderskim miasteczku Oudehaske. A właściwie można to nazwać olbrzymim parkiem rozrywki dla facetów. Możesz tu spełnić swoje motoryzacyjne marzenia, ale nie te o wożeniu się szybkimi furami za miliony złotych, a o rozwalaniu starych, niepotrzebnych nikomu aut. Zanim odeśle te puszki do raju dla aut, wykonuje nimi serię amatorskich crash testów.Nie mów, że nigdy nie myślałeś o tym, że skoro ktoś oddał te złomy na szrot, to czy nie można by ich dobić… Sprawdź resztę filmików Krimsona. O ile jest takie holenderskie imię.Dodał(a): Jan Rzeźnik Czwartek 19.02.2015