Napraw auto sam

Czy znasz kogoś, kto kiedykolwiek przeczytał instrukcję obsługi samochodu? No właśnie. Dzięki temu rozwiązaniu sam rozwiążesz podstawowe problemy z funkcjonowaniem auta. Aplikacja podpowie gdzie i jaki płyn należy uzupełnić, a także wytłumaczy, do czego służą przełączniki na desce rozdzielczej.
hyundai-virtual-guide.jpg

Hyundai na odbywających się w Las Vegas targach technologicznych CES 2016 zaprezentował rozwiązanie, które pomoże Ci samodzielnie naprawić podstawowe rzeczy w aucie, wymienić płyny czy rozkminić przełączniki i kontrolki. Wszystko dzięki rozszerzonej rzeczywistości.

Instalujesz odpowiednią appkę, po czym ściągasz instrukcję obsługi dla Twojego modelu Hyundaia. Teraz wystarczy nakierować obiekty aparatu w smartfonie na elementy znajdujące się pod maską. Urządzenie podpowie jak otworzyć odpowiednie komponenty i uzupełnić płyny, skontrolować przewody lub wymienić filtr powietrza.Dzięki tej instrukcji dowiesz się w końcu, za co odpowiadają kontrolki, które zapalają się w najmniej spodziewanym momencie. Jeżeli nie chcesz siedzieć cały czas w swoim Hyundaiu, skorzystasz z wersji offline. Wyświetlające się na ekranie obrazki są interaktywne i możesz kliknąć w interesujące Cię funkcje samochodu. Przeczytasz wtedy do czego służą konkretne przełączniki lub obejrzysz film prezentujący ich działanie.

Czy mechanicy stracą pracę? Na szczęście nie, ale Ty może w pełni wykorzystasz potencjał swojego auta i zaoszczędzisz parę złotych. O ile nie będziesz oczekiwał, że przykładając smartfona do maski, urządzenie samodzielnie wymieni Ci olej...Dodał(a): Rich Giański Wtorek 05.01.2016