Mercedes Sprinter Business Lounge - ekskluzywny "dostawczak"

Mercedes Sprinter kojarzy się z zaopatrzeniem lokalnego supersamu w chipsy lub pieczywo. Jednak maszyna Brabusa na zawsze odmieni Twoje postrzeganie tego „dostawczaka”. I za każdym razem, widząc tę maszynę, będziesz zastanawiał się, co kryje w środku.
brabus-business.jpg

Bo z zewnątrz Mercedes Sprinter Business Lounge od Brabusa nie obfituje w fajerwerki. Ma piękne 18-calowe koła w monobloku, zmieniony przedni zderzak, końcówki rur wydechowych i poszerzone nadkola, a także przyciemnione szyby, ale nigdy nie zgadłbyś, co wozi na „pace”.

FRONTEM DO KONTRAHENTA
A to jest bogate. Wszystko, czego mógłbyś oczekiwać od limuzyny, znajdziesz po drugiej stronie automatycznie zasuwanych drzwi. Dwa rzędy foteli, skierowane ku sobie, czynią ze Sprintera ekskluzywny i kameralny pokój konferencyjny na kółkach. W opcji jest trzecia para siedzeń, dostawiana na życzenie – wtedy ustawione są na końcu pojazdu, skierowane frontem do kierunku jazdy. Same siedziska są kwintesencją wygody. Wentylowane i podgrzewane, obszyte najwyższej jakości skórą, regulowane w kilku wymiarach, pamiętające trzy ustawienia użytkownika, z wygodnymi podnóżkami i wsparciem dla kręgosłupa.

CENTRUM MULTIMEDIALNE
W podłokietniku znajduje się 5-calowa konsola sterująca ogrzewaniem, klimatyzacją, roletami w oknach, multimediami i masą innych parametrów. Na grodzi oddzielającej kierowcę od centrum biznesowego wisi 42-calowy telewizor, natomiast pasażerowie siedzący tyłem do kierunku jazdy mogą oglądać prezentację na 10-calowym monitorze wysuwanym z sufitu. By van sprawdzał się idealnie jako mobilna sala konferencyjna, zadbano o takie udogodnienia jak: wi-fi w technologii LTE, dysk pokładowy, na którym można współdzielić materiały, 8 portów USB, 3 gniazdka 220V, podłokietniki, składane stoliki, lampki do czytania, odtwarzacz Blu-ray, dekoder telewizji naziemnej DVB, bezprzewodowa klawiatura i mysz przy każdym fotelu oraz integracja systemu pokładowego z Androidem iOSem i Windowsem mobilnym.CENTRUM ROZRYWKI
Po skończonych pertraktacjach można zrelaksować się, grając na konsoli PlayStation 4 podpiętej do nagłośnienia o mocy 1200 Watt w systemie Dolby Surround. Można tez uciąć drzemkę, bo oba rzędy siedzeń da się niezależnie od siebie położyć. W zaśnięciu pomogą animacje i nastrojowe światło generowane przez 2700 diod o zmiennych kolorach. Jeśli zaś potrzebujesz natychmiastowej dawki energii, możesz napić się kawy z ekspresu zamontowanego między fotelami lub napoju energetycznego z lodówki naprzeciw.

COGNAC I SZUMY W GŁOWIE
Wnętrze można dowolnie spersonalizować. Model pokazowy wyposażony był w skórzane fotele o dwóch kolorach: mocha i cognac. Na podłodze znajduje się ekskluzywne drewno. Klimatyzacja i ogrzewanie jest tak zabudowane i wyciszone, że nie drażni szumami skupionych biznesmenów. Jeśli pasażerowie chcą rozprostować nogi, nie muszą się zatrzymywać na stacji benzynowej. Wewnątrz Sprintera od Brabusa nawet wysokie osoby mogą swobodnie stanąć nie garbiąc się.

Brabus nie podaje ceny Mercedesa Sprintera Business Lounge, gdyż każdy egzemplarz robiony jest pod indywidualne zamówienie. Na pewno będzie droższy niż bus komunikacji prywatnej, którym przemieszczasz się z miasta do miasta, bo i komfort będzie ciut wyższy...

belka-autostuff_2.jpg

Dodał(a): fisci Wtorek 09.09.2014