Mercedes Sprinter Beleza

Bus, który ma wnętrze jak prywatny biznesowy odrzutowiec? Proszę bardzo.

luksusowy Mercedes SprinterSprinter, czyli kawał żelastwa na czterech kołkach. Najczęściej używany jest do przewozu osób albo towarów. Luksus ciężko tam znaleźć. No, ale od czego się niezawodni chłopcy z Lexani Motocars, którzy wzięli w swoje ręce ten model. Efekt? Powstał bus, którego wnętrze zapiera dech w piersiach. W środku znajduje się to czego dusza zapragnie. Dosłownie!

sprinter1.jpg

Pojazd łączy w sobie cechy biura i ... salonu wypoczynkowego. Kiedy jest czas na robotę można zasiąść za biurkiem, wydrukować czy zeskanować dokumenty. O szperaniu po sieci nie wspominamy bo to przecież oczywistość. Wszystko za sprawą komputera oraz wi-fi.

Kiedy jest czas na odpoczynek, którego zawsze nam mało można siąść bądź położyć się na skórzanej ręcznie wykonanej kanapie, przed którą zawieszona jest wielka plazma z najnowszą konsolą Playstation.

sprinter3.jpg

Aby łączyć przyjemne z pożytecznym fotele mają funkcje masażu. Wymasują kręgosłup czy nogi. Można też słuchać muzyki, za którą odpowiada system Bose. Jeśli ktoś potrzebuje zastrzyku kofeiny   naciska przycisk na ekspresie. Coś mocniejszego? Wystarczy sięgnąć do lodówki.

sprinter2.jpg

Cena takiej przyjemności? Wszystko oczywiście od wersji wyposażenia. Ta akurat kosztuje1,5 miliona złotych. Inne, te okrojone są oczywiście tańsze. 

Dodał(a): night driver Czwartek 03.04.2014