Mercedes - Maybach S600 po taniości

Jeśli kiedykolwiek przymierzałeś się do Maybacha, to teraz jest najlepszy moment na finalizację zakupu. Cena najnowszej ultra luksusowej limuzyny spadnie z 350 000 do 200 000 dolarów. Czyli za najnowszego wypasionego Mercedesa-Maybacha S600 zapłacisz około 670 000 złotych. Takiej promocji nie można przepuścić.
mercedes-maybach-s600.jpg

Mercedes-Maybach S600 ma zdeklasować konkurencyjne limuzyny od Bentleya i Rolls-Royce`a. W porównaniu do regularnej S-klasy, na bazie której powstał nowy wóz Daimlera, będzie szerszy i dłuższy. To zapewni większy komfort pasażerom. Ale i kierowca będzie miał sporo wygód. Wszystkie cztery fotele w aucie są niezależne, mają wentylację, podgrzewanie oraz rozbudowany system masażu.


Wnętrze pokrywają najwyższej jakości skóry, drewna i chrom. Komfort podnosi świetne aeroakustyka kabiny. Daimler nazywa swoje dzieło najcichszym sedanem na rynku. Osiągnęli to m.in. dzięki wytłumionej konstrukcji foteli, inteligentnym wlotom powietrza oraz specjalnej konstrukcji kół. Do dyspozycji pasażerów będzie lodówka, ekskluzywne kieliszki do szampana, rozkładane fotele, system multimedialny z nagłośnieniem 3D, system rozpylania perfum, panoramiczny dach z elektryczną kontrolą przyciemniania, a także wiele udogodnień, które pozwolą odpocząć w podróży między spotkaniami biznesowymi lub towarzyskimi.Sercem Mercedes-Maybacha S600 będzie podwójnie doładowany 6-litrowy silnik V12, generujący 523 konie mechaniczne. Do „setki” rozpędzi się w 5 sekund, a prędkość maksymalną ustalono na 250 km/h. Za przełożenia odpowiada skrzynia 7G-Tronic Plus. Systemem poprawiającym będzie m.in. Magic Body Control, który Niemcy porównują do latającego dywanu. Stereoskopowe kamery monitorują drogę 15 metrów przed autem i dostosowują zawieszenie do warunków jezdnych, przez co limuzyna pokona nierówności w gładki sposób. A szampan pozostanie w ekskluzywnych kieliszkach, nawet jadąc po polskich ulicach.


Dodał(a): fisci Piątek 21.11.2014