Luksusowy dostawczak za 1 mln złotych

Z zewnątrz – niby zwyczajny Mercedes Sprinter, bez żadnych fajerwerków. Ale wewnątrz – prawdziwy kosmos, którego nie powstydziliby się arabscy szejkowie. Tak właśnie auta tuninguje się w firmie Klassen.

Luksus, przepych, ekstrawagancja – jeśli szukasz jakiegoś rzeczywistego odpowiednika dla tych słów, to przejedź się do Dubaju, podejrzeć jak żyją szejkowie, albo zerknij w poniższą galerię. Zobaczysz w niej bowiem coś niesamowitego.

Będzie to wyglądający zupełnie zwyczajnie z zewnątrz bus Mercedes Sprinter, którym my, szarzy ludzie, za 8 złotych pokonujemy trasę Warszawa-Lublin w 2 godziny, a który w tej wersji został przerobiony przez niemiecką firmę Klassen na najbardziej kozacki i ociekający luksusem bus, jaki kiedykolwiek widzieliście.

Już tylko nazwa firmy odpowiedzialnej za tego Sprintera mówi sama za siebie. Zajmuje się ona luksusowym tuningiem już i tak luksusowych wozów, tak by sprostać najbardziej wysublimowanym i wymagającym gustom swoich bogatych klientów.

Jeśli więc jakiś bogacz z nadmiarem gotówki i ułańską fantazją w głowie zażyczy sobie, aby wnętrze jego Sprintera wyglądało jak ekskluzywna sala konferencyjna, prestiżowy klub palaczy cygar, królewskie komnaty, albo wnętrze, na widok którego Snoop Dogg dostałby erekcji, to Klassen z chęcią odpicuje dla niego w ten sposób wóz.Oczywiście to wszystko za powalającą kwotę. 700 tys. do 1 mln złotych – mniej więcej tyle trzeba zapłacić za takiego luksusowego Sprintera. Wieczny prestiż i napęczniałe ego oczywiście dorzucane są gratis.

ZOBACZ TEŻ:

Silnik spalinowy 1.6 litra i 1000 koni mechanicznych! A do tego ta bryła 😍

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 13 września 2017Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Klassen Wtorek 26.09.2017

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Ashwin (2018-10-18 07:43:28)
Get this website Homepage and increase your knowledge skills about windows 10 Operating system like how to change date and time and update your desktop clock. Go through this tutorial and set clock windows 10 start getting ideas for free and Online here. Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)