Luksusowy dostawczak za 1 mln złotych

Z zewnątrz – niby zwyczajny Mercedes Sprinter, bez żadnych fajerwerków. Ale wewnątrz – prawdziwy kosmos, którego nie powstydziliby się arabscy szejkowie. Tak właśnie auta tuninguje się w firmie Klassen.

Luksus, przepych, ekstrawagancja – jeśli szukasz jakiegoś rzeczywistego odpowiednika dla tych słów, to przejedź się do Dubaju, podejrzeć jak żyją szejkowie, albo zerknij w poniższą galerię. Zobaczysz w niej bowiem coś niesamowitego.

Będzie to wyglądający zupełnie zwyczajnie z zewnątrz bus Mercedes Sprinter, którym my, szarzy ludzie, za 8 złotych pokonujemy trasę Warszawa-Lublin w 2 godziny, a który w tej wersji został przerobiony przez niemiecką firmę Klassen na najbardziej kozacki i ociekający luksusem bus, jaki kiedykolwiek widzieliście.

Już tylko nazwa firmy odpowiedzialnej za tego Sprintera mówi sama za siebie. Zajmuje się ona luksusowym tuningiem już i tak luksusowych wozów, tak by sprostać najbardziej wysublimowanym i wymagającym gustom swoich bogatych klientów.

Jeśli więc jakiś bogacz z nadmiarem gotówki i ułańską fantazją w głowie zażyczy sobie, aby wnętrze jego Sprintera wyglądało jak ekskluzywna sala konferencyjna, prestiżowy klub palaczy cygar, królewskie komnaty, albo wnętrze, na widok którego Snoop Dogg dostałby erekcji, to Klassen z chęcią odpicuje dla niego w ten sposób wóz.Oczywiście to wszystko za powalającą kwotę. 700 tys. do 1 mln złotych – mniej więcej tyle trzeba zapłacić za takiego luksusowego Sprintera. Wieczny prestiż i napęczniałe ego oczywiście dorzucane są gratis.

ZOBACZ TEŻ:

Silnik spalinowy 1.6 litra i 1000 koni mechanicznych! A do tego ta bryła 😍

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 13 września 2017Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Klassen Wtorek 26.09.2017