Luksusowy czołg sportowy

Jeżeli zawsze marzyłeś o czołgu, ale przerażało Cię jego ascetyczne, ciasne i niewygodne wnętrze, w końcu nadjechał pojazd dla Ciebie. Pasjonaci offroadu zacierają ręce i ustawiają się w kolejkę, bo na Ripsaw trzeba czekać pół roku.
ripsaw.jpg

Za projektem Ripsaw - The Extreme Vehicle 2 (EV2) stoi firma Howe and Howe Technologies, która specjalizuje się w produkcji pojazdów specjalistycznych i ekstremalnych. Tym razem na zlecenie wojska mieli stworzyć super szybki czołg. Udało im się - skonstruowali najbardziej żwawy wehikuł z napędem gąsienicowym.

Baza Ripsaw posłużyła do budowy The Extreme Vehicle 2 (EV2), który jest przeznaczony na rynek cywilny. Naszpikowany elektroniką wspomagającą i umilającą wyprawy poza drogi jest marzeniem każdego offroadowca, który lubi ekstremalne doznania, ale nie chce się pobrudzić. Choć takie połączenie to rzadkość. Kabina przypomina kokpit samolotu, a w ciemnościach świeci jak choinka. Luksusowe wnętrze jest z kompletnie innej bajki w porównaniu z zabłoconą karoserią.

ripsaw1.jpg

Ripsaw wjedzie prawie wszędzie - jego zawieszenie ma 30,5 cm skoku, a moc rozpierającego go Diesela – 600 KM, pozwoli postawić go nawet do pionu. Jeśli więc masz ochotę na ten sportowy czołg, skontaktuj się z Howe and Howe Technologies i zamów pojazd już dziś, bo poczekasz na niego pół roku, dlatego że jest robiony ręcznie. Firma niepodane konkretnej ceny, bo każdy egzemplarz składają na indywidualne zamówienie. Wspominają jednak o setkach tysięcy dolarów. I nie wybrzydzaj, ilość Ripsawów jest ograniczona!Dodał(a): Rich Giański / fot.: howeandhowe.com Piątek 29.05.2015