Lucra 2.2 - drugie dziecko manufaktury

To dopiero drugie auto tej małej manufaktury, ale jeśli będzie tak dobre jak pierwsze, to Lucra zacznie podbijać rynek supersamochodów!
lucra 2

Niewielka fabryczka w Kalifornii wyprodukowała do tej pory jedno auto – roadstera LC470. Pewnie mało kto o nim słyszał, ale jeśli wspomnimy, że pod maską jest V8-ka o mocy 600 koni mechanicznych, to pewnie przykuje twoją uwagę na chwilę. Ale na tle rodzimych czy europejskich superaut nadal wypada blado? Racja. Zdradzamy zatem wagę – 900 kilogramów. Mamy nadzieję, że teraz Lucra zasiała u ciebie ciekawość.

Niewielka manufaktura w swoim pierwszym aucie zamontowała również silnik V8 o mocy 600 koni mechanicznych, jednak ta `formułka` była dość ascetyczna. Teraz postanowiono dodać nieco wygód do tego bolidu. Taka będzie Lucra 2.2.

Lucra LC470:


Oprócz silnika typowego dla muscle cara, będzie miał kokpit z włókna węglowego. Jednostka napędowa będzie miała pojemność 6,3 lub 7 litrów i pochodzić będą od General Motors lub AMG. Takie przynajmniej są domysły. Skrzynia biegów będzie miała najprawdopodobniej 7 przełożeń i pochodzić ma od Mercedesa. Wszystko to spięte razem w całość ma rozpędzać Lucrę 2.3 do setki w 3 sekundy. Czekamy z niecierpliwością na więcej potwierdzonych informacji, a przede wszystkim na cenę i datę premiery.

lucra 2

Dodał(a): fisci Poniedziałek 05.08.2013