Lubisz karting? Zostań mistrzem

Jeśli lubisz rywalizację, zmierz się z innymi amatorami kartingu, a może będziesz reprezentował Polskę w międzynarodowym wyścigu. Ruszaj śladami Roberta Kubicy!
Red Bull Kart Fight


1 czerwca ruszył i potrwa do 15 sierpnia projekt Red Bull Kart Fight. Jeśli masz zacięcie rajdowe i chcesz lub jeszcze lepiej – jeśli umiesz jeździć gokartami, zgłoś się na jeden z 37 regionalnych torów (pełna lista). Podczas pobytu możesz potrenować jazdę, a swój najlepszy czas zgłosić do konkursu. Krok pierwszy masz za sobą. 14 lipca kończy się wstępny etap. Teraz trzymasz kciuki za swój czas. Jeśli jest najlepszy na danym torze, dostałeś się do finałów regionalnych!

Te odbędą się w tych trzech miejscowościach: Tarnów (20 lipca), Warszawa (27 lipca) Sopot (3 sierpnia). Po tym starciu zostaje 18 najlepszych amatorów kartingu w Polsce, którzy 15 sierpnia powalczą o wszystko w Krakowie na torze ulicznym.

Jeśli wygrasz, Red Bull zabierze cię na finał, podczas którego poznasz światowe gwiazdy sportów motorowych. Stawka jest niemała, bo można pościgać się z najlepszymi kierowcami gokartowymi na świecie reprezentując polskie barwy. Pamiętaj, że Robert Kubica też zaczynał od małego litrażu! Twarzą polskiej edycji Red Bull Kart Fight jest jedyny nasz reprezentant w serii WRC w obecnym sezonie – Michał Kościuszko.Dodał(a): gianni Czwartek 13.06.2013