Kiravan - camper na każdą podróż

Żyjemy w czasach, gdzie za pieniądze da się zrobić prawie wszystko. Wystarczy tylko je mieć, no i chcieć wydać. W tak oto banalny sposób rodzą się takie cuda
kiravan


Jakiś czas temu amerykański milioner Bran Ferran postanowił spędzić nietypowe wakacje. Chciał najzwyczajniej w świecie pojechać przed siebie. W nieznane. Góry, lodowiec, pustynia, bagna – nieważne. Jego problem polegał na tym, że nie miał odpowiedniego auta. Odwiedził sporo salonów i wypożyczalni. Nigdzie nie znalazł campera spełniającego te wymogi. Postanowił wykorzystać, więc zgromadzone na koncie miliony i go zbudować.Po kilku latach powstał on - Kiravan. Camper, któremu nic nie stanie na przeszkodzie! Konto faceta pęka w szwach, więc mógł zrobić, co tylko dusza zapragnie. Pojazd wyposażył więc w kuchnię, sypialnię i łazienkę. W kuchni jak w domu. Lodówka, zlewozmywak i piekarnik tak na wypadek gdyby komuś nagle zachciało się ciepłej szamy. W sypialni i łazience to, co u każdego.

belka-autostuff_1.jpg

Kiravan ma 10 metrów długości i 3,5 wysokości. Składa się z ciągnika i naczepy w której w specjalnym garażu stoi ...motocykl. Naczepę można w dowolnym momencie odpiąć. Napędza go 6 cylindrowy Diesel produkcji Mercedesa.

Camper naszpikowany jest najnowocześniejszymi technologiami. Miejsce za kierownicą wygląda jak w samolocie marzeń, czyli Dreamlinerze. Na jego wyposażeniu znajdują się nawet urządzenia analizujące kształt oraz skład podłoża po jakim się porusza. Wszystko oczywiście dokumentując. Jest nawet ... spalarnia śmieci.

Oprócz tego 150 galonów wody oraz spory zapas jadła. Gdyby ktoś się przejadł skorzysta z bogato wyposażonej apteczki w której znajdzie nie tylko lekarstwa, ale także sprzęt do udzielania pierwszej pomocy oraz urządzenia do specjalistycznych przypadków.

O klimatyzacji, czy systemie wymiany powietrza wspominać nie wypada. Tu jest wszystko! Internety, najnowocześniejsze kamery "łapiące" obraz z paru kilometrów przed i za nim. Dzięki stałemu podłączeniu do sieci oprogramowanie tego cudu techniki jest ciągle aktualizowane.


W drogę!
Dodał(a): night driver/mat.prasowe Środa 04.06.2014