Auto nowości

Ropa drożeje, złoty słabnie, czas na odrobinę szaleństwa!

Koreańczycy liczą, że ich flagowy model powtórzy w Europie sukces z rynków Ameryki i Azji. Ma przekonać urokliwym dizajnem i bogatym wyposażeniem w rozsądnej cenie. Silniki od 136 KM.  Cena już od 82 900 zł.
Jako trendsetter wybierzesz Optimę, a nie inne popularne auta klasy średniej. Dowiedziesz tym dobrego gustu oraz tego, że umiesz liczyć.

GIULIETTA QUADRIFOGLIO VERDE
System DNA rządzi silnikiem, mechanizmem różnicowym Q2 oraz układem hamulcowym i kierowniczym. Trzy tryby: dynamic, normal, all weather pozwalają na wybór stylu jazdy. Dzięki DNA masz jedną Alfę w trzech postaciach: szalonej nastolatki, dynamicznej panny i statecznej matrony. Ale taki grupenseks sporo kosztuje... od 106 000 tys.

TOYOTA HILUX
Słynny pikap ma teraz zmienioną przednią część nadwozia, lusterka boczne i tylne lampy. Do środka można zamówić system Multi medialny Toyota Touch z kamerą cofania. Jeśli potrzebujesz pojazdu do pracy lub pociągnięcia przyczepy 2,5 tony – masz go! Do wyboru są trzy wersje kabiny, zależnie od liczby pasażerów.

Auto do nabycia już od 77 900 tys. w 144 konnej wersji.

JEEP WRANGLER ARCTIC
Jedna z nowości, jaką Jeep zafundował swym fanom na 70–lecie marki. Wyróżnia się 2,8–litrowym turbodieslem i bardziej luksusowym wyposażeniem oraz wykończeniem. Kiedy nie wiadomo, czy zima będzie ciepła, czy zimna i czy w ogóle będzie, Arctic będzie dowodem, że jesteś dobrze przygotowany na najgorsze. Nowy Wrangler ma 200 KM i kosztuje aż 160 200 zł.


OPEL INSIGNIA BI–TURBO
Flagowy model Opla dostał nowy dynamiczny silnik wysokoprężny, którego główna zaleta to system sekwencyjnego dwustopniowego doładowania. Na dodatek jest oszczędny! Technofani do nowego silnika będą mogli dobrać sobie np. inteligentne systemy radarowe poprawiające bezpieczeństwo i zapobiegające kolizji. Za 195 KM zapłacisz od 125 000 tys. złotych.

VOLKSWAGEN UP
Maluch VW w standardzie ma system ESP i 4 poduszki powietrzne. Są trzy wersje wyposażenia: podstawowa – take up!, komfortowa – move up! oraz najbogatsza – high up! Zwolennicy niemieckich produktów motoryzacyjnych nie mieli dotąd dużego wyboru wśród aut małych i niezbyt drogich. Up ma to zmienić. Niemiecki maluch do nabycia od  31 290 złotych.

RENAULT TWINGO
Odnowione Twingo poznasz po charakterystycznym czarnym pasie przednim z logo Renault – mają go otrzymać wszystkie nowe auta marki. Można też zamówić otwierany dach.Twingo było zawsze samochodem dla kobiet, więc jeśli chcesz zrobić prezent swej wybrance, spraw jej francuską niespodziankę. Za francuskiego mieszczucha zapłacisz od 31 950 zł.


Dodał(a): Sebastian Żurawski Czwartek 16.02.2012