Jak zapłacić mandat przez Internet?

Niedawno został uruchomiony serwis Zaplacmandat.pl, który umożliwia dokonanie płatności w najwygodniejszy sposób, bez niepotrzebnej zwłoki i stresu. Dlaczego to wygodniejsza metoda niż tradycyjne przelewy lub załatwienie sprawy na poczcie?

samochód ckm.jpg

Dlaczego dostajemy mandaty drogowe? 

Według policyjnych statystyk co roku najczęstszym wykroczeniem popełnianym przez kierowców i karanych mandatem jest przekroczenie dozwolonej prędkości. Powiedzenie „czas to pieniądz” traktujemy więc dość dosłownie. Taka sytuacja nie może zresztą dziwić, w końcu wiele spośród mandatów otrzymują zawodowi kierowcy, czy też przemieszczający się po mieście lub regionie przedstawiciele handlowi i kurierzy. Dla wszystkich tych grup, szybszy transport może przełożyć się na wyższy zarobek. Serwis Zaplacmandat.pl wychodzi między innymi naprzeciw ich oczekiwaniom.


Czy warto płacić mandaty na poczcie?

Najbardziej tradycyjną formą opłacenia mandatu jest oczywiście wizyta na poczcie, którą należy jednak uznać za metodę archaiczną i kosztowną. W końcu „czas to pieniądz”, więc nikomu nie służy stanie w długich kolejkach, które wciąż zdarzają się w oddziałach pocztowych, zwłaszcza popołudniami i wieczorami. Do stresu i nerwów związanych z karą pieniężną dochodzi również frustracja wynikająca z długiego oczekiwania na swoją kolej. Gdy ta nastąpi, należy jeszcze wypełnić formularz zwierający między innymi numer mandatu i adres odpowiedniego oddziału Urzędu Skarbowego. Po uiszczeniu opłaty w wysokości 10 zł można już udać się do domu, by nieco odpocząć…

Zapłacmandat.pl – sposób uiszczenia płatności przez internet

Serwis Zaplacmandat.pl rozwiązuje wspomniane problemy. Płatności można oczywiście dokonać tradycyjnym przelewem poprzez system bankowości internetowej, jednak wiąże się to również ze żmudnym wypełnianiem niezbędnych danych. Zaplacmandat.pl przyspiesza ten proces, pomijając konieczność logowania do serwisu. Przede wszystkim zaś po wpisaniu numeru mandatu, adres odbiorcy, czyli Urzędu Skarbowego i numer konta pojawią się w formularzu automatycznie. Redukuje to możliwość dokonania kosztownej pomyłki. Poza tym, nie warto narażać się na dodatkowy wydatek, nawet jeśli chodzi o zaledwie 10 zł. W końcu sam mandat znacznie obciąża budżet ukaranej osoby.

Płatności elektroniczne - najwygodniej i w dowolnej formie

Zaplacmandat.pl oferuje użytkownikom kilka bezpiecznych i wygodnych form płatności, jednocześnie obsługując rachunki założone w wielu najpopularniejszych w Polsce bankach. Mandat można zapłacić wygodnie w dowolnej chwili, dowolnym miejscu na świecie i korzystając z każdego urządzenia mobilnego z dostępem do internetu. Za działanie serwisu odpowiada znany operator płatności mobilnych – Blue Media. Połączenie z serwerem jest oczywiście szyfrowane, a wprowadzane informacje szyfrowane 256-bitowym kluczem. Poziom bezpieczeństwa serwisu Zapłacmandat.pl jest równe wysoki, co poziom wygody korzystania z niego.  


Dodał(a): Izabela Popko Czwartek 08.02.2018