Jak przejechać się najnowszym Harleyem?

Nadchodzi idealna okazja, by przymierzyć się i bez żadnych opłat ani zobowiązań przejechać na legendarnych maszynach z Milwaukee.
softail-otw.jpg

Najsłynniejsze motocykle świata w najpyszniejszych odsłonach na 2018 rok są już dostępne i to na wyciągnięcie dłoni! Nie musisz czekać do następnego sezonu, tylko możesz jeszcze w tym miesiącu umówić się na jazdę próbną najnowszymi modelami Softail Harley-Davidson.

Firma zaprasza do siedzib autoryzowanych dealerów na zapoznanie się z kultowymi maszynami, a jest to przełomowy moment w historii firmy, bo ich Softaile zmieniają się znacząco. Będą stylizowane na customizowane, więc już od pierwszego kilometra masz oryginalną maszynę, która smakowicie łączy tradycyjne kształty z niebanalnymi detalami!

Harley-Davidson przyznaje, że to najlepiej jeżdżące maszyny w jego historii, dzięki mocy, ale i zwinności. Powiększone silniki Milwaukee-Eight® dają sporo radochy i adrenaliny, a charakterystyczny dźwięk i masaż pośladków za pomocą drgań konstrukcji podczas jazdy, to znaki rozpoznawcze tych dwukołowców od bardzo dawna.


Dostępna będzie pełna gama motocykli od zwinnego, miejskiego motocykla Harley-Davidson Street® 750, poprzez buntownicze maszyny z rodziny Dark Custom i klasyczne modele cruiser, aż po transkontynentalne, pełne mocy i luksusu modele Touring i  CVO™. Podczas dni otwartych będziesz także mógł stworzyć swój spersonalizowany dwukołowiec wraz z Królami Custom i zobaczyć nowe ciuchy Harley-Davidson.

Jest tylko jeden problem. Jak tylko dosiądziesz nowego Softaila, możesz nie zechcieć z niego już zsiąść. Dlatego weź ze sobą swoją kobietę, która przywoła Cię do porządku i za ucho ściągnie z motocykla. A później zaprowadzi do sprzedawcy, by złożyć zamówienie. Bo jak się okazuje, Harley to maszyna, na której panie widziałyby swoich partnerów najchętniej. I choćby to nas przekonuje.

Daty i miejsca:
22/23.09.2017 - Katowice, Kraków, Łódź, Rzeszów, Warszawa (Liberator), Warszawa (Twin Peaks)
23.09.2017 - Szczecin
29/30.09.2017 - Gdańsk, Poznań, Wrocław

Znajdź adres najbliższego autoryzowanego dealera Harley-Davidson i dowiedz się więcej na: www.harley-davidson.pl


Zobacz, jakie fury można zagazować! Czy LPG w takich bolidach to dobry pomysł?

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 18 września 2017Dodał(a): Jasiek / fot.: HD Środa 20.09.2017