Jak być prawdziwym uwodzicielem jeżdżąc Skodą Superb? (ckm.pl) Jak być prawdziwym uwodzicielem jeżdżąc Skodą Superb?

Mężczyźni od lat są przekonywani do zakupu limuzyn lub aut sportowych jako elementów podkreślających męskość i ułatwiających nawiązywanie relacji z kobietami.

skoda-superbckm.jpg

Dotyczy to również właścicieli samochodów Skoda, a konkretnie modelu Superb. Dlaczego? To proste, jeśli posiadasz Skodę Superb to aż prosi się, by na miejscu pasażera siedziała obok Ciebie piękna niewiasta. Dowiedz się zatem, co zrobić, by rzeczywiście tak się stało.

Bądź super niczym Superb

Bycie właścicielem limuzyny oznacza szereg przywilejów niedostępnych dla posiadaczy innych aut. Chodzi przede wszystkim o prestiż. Limuzyna wyróżnia się na tle innych aut. Potwierdza status społeczny jej właściciela. Stanowi przedmiot pożądania. Pożądanie od namiętności dzieli zaledwie jeden krok, jeśli oczywiście wiesz jak go zrobić. Młody ciałem – lub duchem – atrakcyjny singiel, który ostatecznie zdecyduje się na zakup nowej Skody Superb, zrobi to z całą pewnością, z konkretnych powodów. Być może zachwyci go możliwość nabycia modelu z niezwykle mocnym, 280 – cio konnym silnikiem, który daje kierowcy fenomenalną frajdę z jazdy. Z drugiej strony jednak, nowa Skoda Superb to autentycznie świeży, niezwykle ciekawy design. Model wyróżnia dostojna, a jednocześnie nowoczesna i dynamiczna linia nadwozia. Efektowny wygląd uzupełnia starannie dopracowana stylistyka przednich i tylnych reflektorów. Superb słusznie podoba się kobietom. To ważne szczególnie, gdy jego właścicielowi także zależy na tym, by zdobyć względy płci pięknej.

Jesteś samcem alfa

Warto zacząć jednak od początku. Superb, którym ma poruszać się prawdziwy uwodziciel, powinna nieco różnić się od modelu przeznaczonego dla wysokiego rangą urzędnika lub biznesmena. Podstawowe cechy, których rasowy amant może wymagać od tego modelu to:

• dynamiczny silnik o sportowych osiągach;

• wygląd łamiący schematy;

• luksusowe wyposażenie.

Odpowiedź na powyższe zestawienie może być tylko jedna: Skoda Superb 2,0 TSI Laurin&Klement, czyli 280 KM pod maską plus luksusowe wyposażenie, wykonane z najwyższą dbałością o detal. To połączenie godne prawdziwego samca alfa. Takim zaś jest każdy rasowy uwodziciel. Taki jak Ty.

Bądź mężczyzną, bądź rycerski

Wyobraź sobie taką sytuację: pada deszcz, a oni stoi sama na nieosłoniętym przystanku autobusowym. Moknie, bo nie ma parasolki. Ulewa jest niemiłosierna. Ty zaś świetnie sobie radzisz. Pokonujesz kolejne kilometry w swojej limuzynie. Siedzisz za kierownicą nowej Skody Superb. Za jakiś czas zatrzymasz się na tym przystanku, gdzie Ona samotnie moknie. Zaprosisz Ją do środka. Zaprosisz, gdyż jesteś po pierwsze mężczyzną, a to oznacza, że jesteś rycerski. Taki właśnie powinieneś być zapraszając Ją do środka. W momencie, gdy Ona zobaczy subtelnie wytłoczone napisy Laurin&Klement na oparciach przednich foteli Twojej nowej Skody Superb powinna poczuć się tak jak Ty za kierownicą swojego niesamowitego samochodu – bezpiecznie.

Uwodzić trzeba umieć

Uwodzenie to sztuka nawiązywania relacji często bliskich pożądaniu i namiętności. Wiąże się z przyjemnością dla zaangażowanych weń kobiety i mężczyzny. Najważniejsze jest jednak, by miało miejsce naturalnie. On jest uwodzicielem, a Ona pragnie być przez Niego uwodzona. Jeśli więc zabrałeś już Ją z tego przystanku podczas ulewy swoją nową Skodą Superb to gdy odwieziesz ją bezpiecznie do domu to zaproś ją na przejażdżkę o zachodzie słońca - jutro, pojutrze, byleby przy pięknej pogodzie. Zrób na Niej wrażenie. Twoja nowa Skoda Superb pomoże Ci w tym.

Szczerze mówiąc, jeśli nie będzie to akurat model z wyposażeniem Laurin&Klement, a bardziej na przykład biznesowo wyposażony model to też argumenty będą po Twojej stronie. Sprawdzisz to zresztą osobiście tutaj: http://www.skoda-auto.pl/modele/nowy-superb/nowy-superb/superb. Właściwie dobrana limuzyna tak naprawdę umiejętnie podkreśla najlepsze cechy charakteru swojego kierowcy. Nowa Skoda Superb wniosła mnóstwo świeżości do świata motoryzacji, a Ty być może dzięki niej wzniesiesz się na wyżyny klasycznej, pięknej sztuki uwodzenia. Bo być uwodzicielem w praktyce oznacza być sobą – prawdziwym mężczyzną.


Dodał(a): materiał powstał przy współpracy z Skoda Wtorek 25.10.2016