Honda Fun&Safety

Jeśli nie bardzo ogarniasz jeszcze dwa kółka albo chcesz odświeżyć lub rozwinąć swoje umiejętności motocyklowe, masz okazję podszkolić się bez względu na to, jaki poziom prezentujesz. Do tego będziesz miał możliwość przetestowania najnowszych modeli ze stajni Hondy. Brzmi jak idealny plan na weekend.
honda track.png

Honda – największy producent motocykli na świecie oraz firma, która przykłada wielką wagę do spraw związanych z bezpieczeństwem jazdy motocyklem, zaprasza wszystkich posiadaczy motocykli marki HONDA kupionych w polskiej sieci Honda i serwisowanych w ASO Honda na imprezę FUN&SAFETY (zabawa i bezpieczeństwo).

Szkolenie jest zaplanowane w dwóch turach 20 lub 21 maja 2017 na torze kartingowym Awix Racing Arena w Toruniu, gdzie w bezpiecznych warunkach i pod okiem instruktorów każdy z uczestników będzie miał okazję poprawić swoje umiejętności oraz nabrać większej pewności siebie w jeździe na motocyklu.

Dzień treningowy rozpocznie się instruktażem, zapoznaniem się z torem, a następnie szkoleniem teoretycznym. Każdy z uczestników w ciągu całego dnia będzie mógł odbyć nawet do 7 sesji treningowych na torze, po zakończeniu których instruktorzy będą udzielać porad oraz omawiać ewentualne błędy.

Dla zapewnienia dobrej zabawy i maksimum bezpieczeństwa, ilość miejsc jest ograniczona, a uczestnicy podzieleni na 3 grupy odpowiednio do poziomu swoich umiejętności. Każdy początkujący motocyklista z gorącym jeszcze prawem jazdy kategorii A otoczony zostanie szczególną opieką, aby mógł szybko poczuć czym jest motocyklowe Fun & Safety.

cmx500.jpg
Podczas szkolenia Honda zaprezentuje swoje Nowości 2017, zapewni catering oraz upominki dla uczestników, a informacji na temat leasingu lub kredytu dostarczy Honda Financial Services. Na uczestników imprezy Fun&Safety będzie czekać nie lada gratka - możliwość przetestowania na torze w wybranej sesji modeli:
Fireblade SP
Africa Twin
X-ADV DCT
NC750X DCT
CMX500 Rebel
CB1100 RS


cb1100.jpg
Aby wziąć udział w imprezie Honda Fun & Safety, należy zgłosić się do najbliższego dealera Honda i tam wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Koszt szkolenia za jeden dzień to tylko:
50 zł dla uczestnika na motocyklu Honda do 3 lat (2014 i młodsze)
80 zł dla uczestnika na motocyklu Honda powyżej 3 lat (2013 i starsze)
Termin zapłaty upływa 15 maja 2017

Cena uczestnictwa w przypadku zapłaty za imprezę przy wjeździe – w przypadku wolnych miejsc – wynosi:
100 zł dla uczestnika na motocyklu Honda do 3 lat /dzień
160 zł dla uczestnika na motocyklu Honda powyżej 3 / dzień
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: Honda Poniedziałek 15.05.2017