Gwiazda filmowa w twoim garażu

Za niecały milion złotych możesz kupić sobie na własność gwiazdę filmową. Firma Fusion oferuje stworzenie dla ciebie customowego Mustanga, który wystąpił w „60 sekundach”.
1.jpg

W SKRÓCIE:

Możesz zamówić customowego Mustanga, identycznego jak ten, którym jeździł główny bohater filmu „60 sekund”. Do wyboru jest pięć silników V-8 o mocy od 430 do 750 koni mechanicznych. Ceny startują od 958 tys. złotych.

PEŁNA WERSJA:

Nicolas Cage w „60 sekundach” z 2000 roku miał za zadanie ukraść 50 luksusowych aut. Najlepsze zostawił sobie na koniec. Nadał mu nazwę Eleanor. Tym samochodem był Shelby GT500. Produkcja z gwiazdorem została oparta na filmie z 1974 roku pod tym samym tytułem. W oryginale główny bohater porusza się customowym Mustangiem z 1973 roku, również noszącym imię Eleanor.

Zostańmy jeszcze trochę w Hollywoodzkim świecie. Otóż Eleanor z produkcji z 1974 roku była pierwszym samochodem, który został wspomniany w napisach, zyskując tym samym status kultowy. Był to jedyny taki pojazd na świecie, a przez wiele lat znajdował się w prywatnej kolekcji producenta filmu.  Żeby go zdobyć, trzeba było go ukraść.

Na szczęście teraz jest inaczej. Możesz zdobyć własną Eleanor. Prawa do customowego modelu posiada firma z Los Angeles Fusion i oferuje auto stworzone na podstawie Mustangów z 1967 i 1968 roku. Każdy egzemplarz zbudowany jest z włókna węglowego. Klient ma do wyboru jeden z pięciu silników V-8. Ich moc sięga od 430 do 750 koni mechanicznych. Ceny startują od 250 tys. dolarów, a więc 958 tys. złotych. Firma obiecuje dostarczyć do ciebie samochód w ciągu sześciu miesięcy.

Fusion budując egzemplarz specjalnie dla ciebie, dostosuje się do twoich wskazówek. Możesz wybrać jego wyposażenie oraz zdecydować w jakim ma być kolorze. Najważniejsze jednak, że jeśli zechcesz to w bagażniku umieszczona zostanie butla NOS połączona ze specjalnym przyciskiem "Go-Baby-Go". Dokładnie tak jak było to w filmie. Pytanie brzmi: jak długo wytrzymasz zanim go wciśniesz?Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: Fusion Poniedziałek 15.05.2017