Gdzie warto wymienić Audi na nowy model?

Wymiana samochodu na nowszy model to spory wydatek, tak więc należy podejść do tematu z głową.

audi.jpg

Samochód wprost od producenta

Oczywistym jest, że kupując w salonie samochodowym musimy liczyć się z niemałą prowizją. Najnowsze modele wprost od producenta i zespół wyspecjalizowanych i doświadczonych ekspertów z Noweuzywane.eu każdego dnia eksploruje rynek w celu znalezienia jak najlepszej oferty. Wymaga to dużego zaangażowania, a także wiedzy, jednak efekty są tego warte. Atrakcyjne ceny zawdzięczamy również dzięki negocjacjom. Staramy się maksymalnie obniżyć cenę zakupu, tak aby zaoferować Państwu wyłącznie korzystne stawki.
Warto podkreślić, że w ofercie znajdują się samochodu fabrycznie nowe, czyli takie, które pochodzą od producenta i nigdy nie były używane. Posiadają one zerowy przebieg. Trzeba także wiedzieć, że osoba kupująca otrzymuje takie same warunki umowy, jak w przypadku zakupu w salonie samochodowym.

Szeroki wybór modeli w niskich cenach

Niemiecka marka Audi uwielbiana jest przez naszych rodaków. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby móc zaoferować najnowsze modele z różnej klasy cenowej. Dużą popularnością cieszy się nowe Audi A4, które jest najekonomiczniejszą wersją modeli luksusowych. Jest to świetna propozycja dla tych, którzy poszukują stylowego i komfortowego auta na długie lata. Nowe Audi A4 cena jest u nas dużo niższa, niż obowiązująca w salonach samochodowych. Przedsiębiorstwo jest niezależnym dealerem i to właśnie dlatego może zaoferować o wiele lepsze warunki współpracy.
Dla miłośników luksusu wprost wymarzonym rozwiązaniem będzie nowe Audi A6. Jest to model niezwykle inteligentny, który bazuje na innowacyjnych technologiach. Nowe Audi A6 cena zaczyna się od około 277 000 zł. Jedno jest pewne - samochodu tej klasy w tej cenie nie można znaleźć w salonie. Często są to kwoty oscylujące na granicy 300 000 zł, tak więc oszczędność znajduje się na bardzo wysokim poziomie.
Nowe Audi A8 oczaruje wszystkim miłośników funkcjonalności oraz nowoczesnego designu. Jest to model, który mocno namieszał na rynku motoryzacyjnym. Nowe Audi A8 cena to niecałe 350 000 zł. W salonie możemy zapłacić nawet o 60 000 więcej.

Jeżeli interesuje Cię wynajem długoterminowy samochodów zajrzyj na stronę Mirent.pl

Dlaczego warto skorzystać z oferty NoweUzywane.pl?

Zaletą oferty tego serwisu jest to, że proponujemy najlepsze modele Audi w najniższych cenach na rynku. Plusem jest fakt, że zakup samochodu z naszej oferty niczym nie różni się od kupna auta w oficjalnym salonie. Klient nie traci gwarancji producenckiej. Może więc dokonywać wszelkich napraw w autoryzowanych serwisach Audi. Ponadto gwarantujemy cenę taką, jak w momencie zakupu. U nas nie ma miejsca na ukryte koszty, dzięki czemu już na starcie wiemy, ile finalnie będzie kosztować nas samochód.


Dodał(a): Izabela Popko Wtorek 28.08.2018