Fotel do gier na licencji F1

Jeśli chcesz się poczuć jak za sterami bolidu F1, nie musisz płacić dziesiątek tysięcy złotych, by wykupić jazdy jako co-pilot albo liczyć na łut szczęścia w konkursach organizowanych przez partnerów zespołów wyścigowych. Wystarczy zainwestować w ten fotel.
f1-fotell.jpg

Playseat Red Bull Racing F1 to konstrukcja do której możesz zamontować każdą dostępną na rynku kierownicę i pedały. Replika fotela z bolidu jest odwzorowana w maksymalny sposób, tak by przypominała siedzisko w najszybszych pojazdach świata. Sprzęt powstał przy współpracy inżynierów, na co dzień zajmujących się tworzeniem rozwiązań dla zespołu Formuły 1 Red Bull Racing.

Licencjonowany produkt F1 pomagali stworzyć kierowcy Sebastian Buemi i Takuma Sato. Fotele przetestowali też Sebastian Vettel, Mark Webber, Tim Coronel i Max Verstappen. Teraz każdy może przyjąć pozycję jak w prawdziwym bolidzie. Pod warunkiem, że mieścisz się w widełkach wzrostu: 140 – 220 cm i wagowych: 40 – 125 kg.

f1-fotel1.jpg

Zaawansowana konstrukcja i odwzorowanie pozycji z F1 nie oznacza jednak dyskomfortu i konieczności zwijania się w kłębek. Fotel ma możliwość regulowania ustawień i dostosowania do swoich preferencji – zajmie to zaledwie kilka sekund. Tak samo jak bolidy, tak i ten sprzęt wykonany jest z bardzo trwałych materiałów. Jednak nie zaleca się przeprowadzania na nim crash testów. Sprzęt może przetrwać, Ty nie. Cena Playseat Red Bull Racing F1 – 4 800 zł.


Dodał(a): Paweł Jaśkowski Poniedziałek 01.02.2016