Fiat 126p w malowaniu Ferrari za 42 tys. zł

Dziwny wysyp „Maluchów” w serwisach aukcyjnych obserwujemy ostatnio. Albo właściciele przez zimę pucowali swoje fury w garażach dla zabicia czasu, albo zobaczyli, za ile sprzedają się unikatowe egzemplarze i postanowili również tchnąć nieco życia w te archaiczne pojazdy, które zostały im po rodzicach w stodołach.
DSC_3278.JPG

Tym razem trafia się prawdziwa perełka – Fiat 126p w malowaniu Ferrari! Auto ma nawet tabliczkę znamionową, która ma być certyfikatem oryginalności lakieru. Tak szczerze mówiąc, to nigdy w tych włoskich bolidach nie patrzyliśmy na takie informacje, ale właściciel zarzeka się, że farba pochodzi z Maranello. Lakier kładziony podobno dwukrotnie, na wcześniejsze trzy warstwy bazy – żywe jak pojazdy z ogierem w emblemacie!

Nie gorsze wrażenie robi wnętrze. Robi wrażenie, ale podobać się nie musi. Tapicerka obszyta jest skórą pierwszego gatunku, niektóre elementy flokiem, a wykładzina przyjechała specjalnie z Niemiec. Do tego felgi sprowadzone z Włoch.

„Maluch” nie przeszedł tuningu mechanicznego i ma fabryczne osiągi, czyli z silnika o pojemności 652 cm3 wydobywa się moc 24 koni mechanicznych. Ale...cały układ jezdny oraz karoseria zostały odrestaurowane i widać to ewidentnie na szczegółowych zdjęciach. Tu pieniędzy nie szczędzono, jest grubo!

Ogłoszenie znajdziesz TUTAJ"Samochód odrestaurowany przez posjonata. Lakier jest orginalny z Ferrari położony, 3 razy baza I 2 razy lakier bezbarwny w profesjonalnej lakierni , nadkola przednie poszeżone 2,5 cm, progi 3,5 cm, tylne nadkola 4,5 cm, zderzaki orginał z Włoch, felgi 14"opony 14/50/185 zawieszenie nowe, układ kierowniczy nowy, układ hamulcowy nowy ,silnik odrestaurowany dołożona turbina Kowalskiego orginał nowa z 1983 r , cały środek został obszyty skórą w pierwszym gatunku, deska rozdzielcza listwy progowe i tunel srodkowy zostały pokryte Flokiem, wykładzina podłogowa czerwona sprowadzona z Niemiec. Samochód na żywo prezętuje się lepiej niż z fabryki. Zapraszam na oględziny. Wiecej informacji bardzo chętnie udzielę telefonicznie . TEL: 600-055-458

Więcej zdjęć pod linkiem https://www.dropbox.com/sh/d41kc26rksjnigs/AAD1TPzxbbqPXTD4DNuM7Pnja?dl=0"

Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: otomoto.pl Wtorek 04.04.2017