Ekstremalny radiowóz

375 koni mechanicznych będzie siało postrach wśród piratów drogowych. Przed tym pickupem nikt nie ucieknie, nawet jeśli spróbuje pędzić po bezdrożach.
9.jpg

I chociaż prędkość maksymalna nowego radiowozu nie robi wrażenia, to gwarantujemy, że widząc go w lusterku nie będziesz miał ochoty uciekać. Ford F-150 Police Responder to pickup, który niedługo będzie strzegł porządku na amerykańskich ulicach.

Napędza go 3,5-litrowa V-szóstka, która generuje moc 375 km i 636 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Jednostka współpracuje z 10-biegowym automatem. Pickup bez problemu rozpędzi się do 160 km/h.

Przede wszystkim ma być przystosowany do jazdy po bezdrożach, aby zapewnić jak największe możliwości w terenie i uniwersalność. F-150 wyposażony jest również w klasyczne atrybuty radiowozów, a więc posiada koguta, policyjne radio, odpowiednie oświetlenie i urządzenie do pomiaru prędkości.

Pickup rozpocznie służbę już wiosną 2018 roku. I jeśli akurat wtedy będziesz w Stanach Zjednoczonych i zobaczysz go w lusterku, od razu się zatrzymaj i módl się, żeby za kierownicą siedziała seksowna policjantka.
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: Ford Czwartek 27.07.2017