Egzamin na prawo jazdy w... Porsche

Wyobraź sobie, że przychodzisz na egzamin praktyczny na prawo jazdy, a na placu zamiast znanego ci dobrze z jazd próbnych auta stoi... Porsche 911. Jaka byłaby twoja reakcja?

porsche911testprawojazdy.png

Możemy się założyć, że statystyczny człowiek marzy o tym, żeby przynajmniej raz w życiu przejechać się sportowym samochodem. Na pewno nie spodziewa się jednak, że auto takie jak Porsche 911 będzie czekało na niego na egzaminie praktycznym na prawo jazdy. Ludzie z poniższego filmiku mieli jednak to szczęście.

Co prawda aspirujący kierowcy nie mieli zielonego pojęcia na temat konstrukcji wcześniej wspomnianego samochodu i jego specyfiki, ale żeby czymś jeździć, trzeba przecież się tego nauczyć. I takie jest z resztą główne przesłanie tego wideo.Oczywiście powyższy filmik jest przemyślaną reklamą Porsche. "Chcesz się nauczyć, jak naprawdę jeździć Porshe? Mamy dla ciebie praktykę!" - głosi komunikat na jej końcu. Slogan ten uzupełnia kadr z torem wyścigowym z prawdziwego zdarzenia. Cóż, Porsche to przecież styl życia i styl jazdy!


Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Youtube Wtorek 24.11.2015