Dwukołowy boski Lotus C-01

W końcu są zdjęcia i grafiki najpiękniejszego motocykla tego sezonu – Lotusa C-01. W tym sezonie patrz w lusterka jeszcze uważniej, bo jeśli dostrzeżesz jeden z tych pojazdów, możesz się uważać za wyróżnionego przez los.
lotus c-01

Pokazywaliśmy Wam jakiś czas temu wizualizację motocykla sygnowanego logotypem Lotusa. Tak naprawdę pomysł zrodził się w spółce zawiązanej przez zespół wyścigowy Kodewa i speców od tuningu z Holzer Group.

lotus c-01
Właśnie wypuszczono zdjęcia i dokładniejsze grafiki oszałamiających Lotusów C-01 w pięknych malowaniach. Te nawiązują do sukcesów czterokołowców Lotusa. Można również zamówić pojazd z własnymi wzorami, ale chyba nie chcesz zepsuć takiej maszyny swoimi bazgrołami?

lotus c-01
200-konny V-Twin, sześciobiegowa skrzynia, hydrauliczne sprzęgło, cyfrowy zapłon, odwrócony widelec, podwójne tarcze hamulcowe z przodu i pojedyncze z tyłu – to niektóre specyfikacje tego dzieła sztuki. Resztę znajdziesz w poprzednim materiale.

lotus c-01
To, co w pierwszej kolejności wpada w oko, to monokok z włókna węglowego, który osłania wszystkie wnętrzności Lotusa C-01. Rama to połączenie stali, karbonu i tytanu.
belka_zobacz-polecana-galer.jpg
lotus c-01
Jeśli przymierzałeś się do motocykla w tym sezonie, to rozważ tę oryginalną propozycję – nie zginiesz w tłumie Hond, Kawasaki czy Suzuki. Nie podano jeszcze ceny tych niepowtarzalnych dwóch kółek, ale odkładaj dużo, bo ślicznotki ze zdjęcia powstaną w ilości limitowanej. 100 egzemplarzy na cały świat czyni z Lotusa C-01 jeszcze większy smakołyk.lotus c-01


Dodał(a): fisci Piątek 21.02.2014