DeLorean będzie produkował auta! Prawdziwy "Powrót do przyszłości"

Jeden z najbardziej kultowych samochodów już niedługo ma doczekać się odświeżonej wersji. DeLorean DMC 12 znów trafi do produkcji!
retour-futur-canoe.jpg

Firma DeLorean po 37 latach od powstania oryginału zapowiedziała, że chce zbudować godnego następcę modelu, którym Marty i Dr Emmett podróżowali w czasie. Informacje o pracach nad nowym autem z "Powrotu do przyszłości" pojawiły się już w 2016 roku, ale prawo ograniczało możliwość seryjnej produkcji i sprzedaży odświeżonych aut. 

ZOBACZ TEŻ: Buty z "Powrotu do przyszłości"

Teraz okazuje się, że "ostateczne przepisy umożliwią producentom o niskim wolumenie sprzedaż do 325 samochodów rocznie, które przypominają pojazdy wyprodukowane co najmniej 25 lat temu" – podaje portal Hargety. James Espey, wiceprezes DeLorean, poinformował, że już przygotowują się do produkcji nowego "wehikułu czasu". Jego cena może sięgać 100 tysięcy dolarów, czyli ok. 400 tysięcy złotych.

NA STORNIE PRODUCENTA MOŻNA ZOBACZYĆ INFORMACJĘ:
DeLorean.jpg

Nowy DMC 12 będzie prawdziwym autem przyszłości. Futurystyczna sylwetka ma nawiązywać do legendarnego modelu, ale zostanie odpowiednio odświeżona. Z informacji prezesa wynika, że samochód będzie miał silnik o mocy ponad 300 KM. Oczywiście także wnętrze zostanie skrojone na miarę naszych czasów.

ZOBACZ TEŻ: 
Nowe wcielenia DeLoreanaDodał(a): Konrad Siwik / fot. film Poniedziałek 24.02.2020