Rejestrator jazdy

Zamiast użerać się ze sztywnym policjantem i spanikowaną kobietą, która właśnie cię puknęła, pokaż im nagranie z czarnej skrzynki!
czarna skrzynka


Zawsze chciałeś zarejestrować swoją wyprawę za miasto? Mamy coś dla ciebie. Dzięki czarnej samochodowej skrzynce zarejestrujesz nie tylko wypad za miasto, ale także, czego ci - oczywiście nie życzymy - udowodnisz upierdliwemu policjantowi swoja niewinność podczas stłuczki.

Ową skrzynkę montujesz na suficie, kierując oko kamery na przednią szybę. Dzięki temu zarejestrujesz całą trasę w jakości HD 720p. Sprawne oko kamery wyłapie każdy dołek, każdy wyprzedzany przez ciebie samochód oraz każdą przydrożną dziewczynę szukającą zarobku… Dzięki systemowi GPS, który ciągle zapisuje twoją lokalizację możliwe jest realne odwzorowanie całej przebytej trasy. Urządzenie działa prawie tak samo jak słynne czarne skrzynki zamontowane w samolotach.

Producenci wyposażyli urządzenie w dobrej jakości aparat z diodami IR, które pozwalają robić zdjęcia w egipskich ciemnościach. Gdybyś chciał zaszaleć, podriftować czy pobawić się ręcznym twoja skrzyneczka oczywiście to zarejestruje. Cena urządzenia waha się w granicach 300 złotych.

Montujemy?


Dodał(a): Ostatni mohikanin Wtorek 08.05.2012