CKM driftuje! Zobacz jazdę Nissanem Skyline podczas Gatebil Fest

Trzy okrążenia po jednym z najbardziej kultowych torów driftowych w Europie
Zrzut ekranu 2016-07-15 o 17.38.03.png
Gatebil Festival na torze Rudskogen pod Oslo to jedna z najlepszych na świecie imprez driftowych. A Nissan Skyline R33 to jedna z najlepszych maszyn do driftu jakie stworzył człowiek. Co będzie jeśli połączymy te dwa żywioły? A co jeśli dodamy jeszcze do tego driftowego ninja czyli Holendra Ricka van Goethema?


Efekt zobacz na filmie. Tak właśnie bawiliśmy się w poprzedni weekend na Gatebil Festival w Norwegii. Przez trzy dni na torze Rudskogen rywalizowali najlepsi drifterzy w Europie – przyjechali m.in. Luke Woodham, Steve "Baggsy" Biaggioni czy „Buttsy” Butler.  Był też naprawdę nietuzinkowy zawodnik, Liam Doran, brytyjski kierowca startujący w World Rallycross Championship. Liam przywiózł swojego potwornie mocnego (ponad 600 KM!) rallycrossowego Citroena, którym driftował po torze jak sam szatan.

Przyjechało też mnóstwo kierowców ze Skandynawii którzy przywieźli swoje niesamowite driftowozy budowane na bazie starych modeli Volvo. Szwedzki heavy metal chodził bokami po torze tak ładnie, że aż przyjemnie było patrzeć. Gatebil na torze Rudskogen to naprawdę najlepsze co Norwegia może zaoferować fanom motosportu. Lubisz drift? Lubisz ostrą zabawę? Na Gatebil znajdziesz obie rzeczy w nadmiarze. Na razie zobacz onboard z naszego przejazdu po torze Rudskogen. Za kierownicą Rick van Goethem, 20-letni drifter, wschodząca gwiazda Monster Energy teamu. Rick, było doskonale.Dodał(a): ACH Piątek 15.07.2016