Boguś aka Frog po turecku

Nie tylko po warszawskich drogach grasuje szaleniec/bohater w super szybkim aucie. Nie wiem jak go określać, bo dla jednych jest wirtuozem jazdy, dla innych małpą z brzytwą. Boguś znany również jako Frog w swoim BMW M3 E92 mknie ulicami Warszawy, nie przejmując się ograniczeniami prędkości, znakami drogowymi czy sygnalizacją świetlną. To, co my robimy w grach komputerowych, on przenosi do świata realnego.
boguś-turcja.jpg

I o ile umiejętności chłopakowi odebrać nie można, o tyle prezentowanie ich w nieprzeznaczonym do tego miejscu jest skrajnie nieodpowiedzialne. Być może śmiga po torze, gdy nie nagrywa filmików z popisami na YouTube, ale tam powinien dawać upust emocjom i poić się adrenaliną, by na regularnych drogach zachowywać się bardziej odpowiedzialnie.

Do sieci wypłynął filmik z Turcji, gdzie tamtejszy rajdowiec uliczny prezentuje możliwości auta i swoje umiejętności. Zasiada w Audi TT, które rzekomo ma 211 KM. Wszystko wskazuje na to, że jest to model poprzedniej generacji z 2-litrowym silnikiem TSI, produkowany w latach 2010 – 2013. Zmierza właśnie trasą o wysokim natężeniu ruchu, prowadzącą do portu lotniczego Stambuł-Atatürk. Komentarze zagraniczne są równie podzielone, jak te pod produkcjami Bogusia.Dodał(a): Xawery Temski Poniedziałek 14.09.2015