Bilet na GP Formuły 1 w kilka sekund

Bo tyle czasu trzeba poświęcić, aby poprawnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Zobacz niesamowity filmik z wyczynu Jensona Buttona, a przy okazji możesz wygrać bilet VIP na Grand Prix Hiszpanii w 2016 roku oraz bliskie spotkanie z zespołem McLaren-Honda i Mobil 1!
mobil1-f1.jpg

Ścigający się od 15 lat w Formule 1 Jenson Button cały czas poszukuje nowych wrażeń. Podczas gdy dla większości z nas rozpędzenie się bolidem do prędkości 300 km/h byłoby uderzeniem adrenaliny i powodem zawrotów głowy, on stawia poprzeczkę wyżej. Dla Buttona ściganie się w F1 to nie tylko zawrotne prędkości i nieludzkie przeciążenia, ale i pokaz jazdy precyzyjnej oraz szybkich reakcji, jak gdyby decydowała za nie elektronika. A to wszystko przecież umiejętności tego człowieka. Patrząc na wyczyny Mistrza Świata Formuły 1 z 2009 roku, zastanawiamy się czy nie jest programowalną maszyną, która wszystko wykonuje perfekcyjnie.

W teście precyzji Mobil 1 postanowił wszystkim pokazać swoje umiejętności oraz przypomnieć, że o wygranej w F1 często decydują ułamki sekundy, które można zyskać na przykład dzięki precyzji przechodzenia zakrętów.
Mierzący 180 cm szerokości bolid Jensona ma zmieścić się między betonowymi klockami, rozstawionymi w odległości 240 cm od siebie. To daje 30 cm zapasu z każdej strony, czyli prawie tyle co dwie puszki piwa ustawione jedna na drugiej. Szeroko? Ok, spróbuj wejść w te „bramki” na pełnej prędkości i nie tylko na prostej, ale i na wirażach!

Chcesz zobaczyć jak pracuje team F1 na żywo i obejrzeć Grand Prix z pozycji VIPa?Wystarczy poświęcić parę sekund na obejrzenie wideo, odpowiedzieć na proste pytanie i zostawić kontakt, który przyda się w razie Twojej wygranej. A jeśli wygrasz, chłopaki będą zazdrościć Ci nie tylko w dniu Grand Prix, na które masz szansę pojechać z Mobil 1, ale przez cały sezon, dopóki ostatni bolid nie zjedzie do boksu.

Do rzeczy:
1. Zobacz powyższy film lub ten na stronie Mobil 1.
2. Wypełnij formularz (konkurs trwa do 8 grudnia).
3. Czekaj cierpliwie na ogłoszenie wyników.
4. Zbieraj fejm jako członek ekipy McLaren-Honda i Mobil 1 lub odliczaj czas nowym zegarkiem do kolejnego Grand Prix!

Nagrodami są bilety VIP dla Ciebie i osoby towarzyszącej na Grand Prix Hiszpanii w 2016 roku i bliskie spotkanie z zespołem McLaren-Honda. Piątek i sobotę spędzisz wspierając ekipę techniczną i przyglądając się pracy zespołu. W niedzielę obejrzysz na żywo wyścig, do którego przygotowania obserwowałeś od kulis. Przejazd i zakwaterowanie również w puli. Jeżeli jednak nie będziesz miał tyle szczęścia, możesz otrzymać 1 z 200 nagród pocieszenia w postaci zegarków.


Dodał(a): ckm.pl / artykuł powstał przy współpracy z Mobil 1. Wtorek 01.12.2015