Behemoth – motocykl Nergala na sprzedaż!

Ten motocykl jest jak sam Nergal – mroczny, ostry jak brzytwa i piekielny. A teraz każdy może go mieć. Oczywiście każdy, kto ma odpowiednią kwotę pieniędzy.
1.jpg

Kojarzycie Game Over Cycles? To wbrew wszystkim znakom na niebie i ziemi polski warsztat motocyklowy, który robi jedne z najbardziej odjechanych motocykli na świecie (więcej o nich możecie przeczytać TUTAJ). To właśnie oni odpowiadają także za tę piekielną bestię wśród jednośladów, czyli właśnie za Behemotha, który od 2013 służył Adamowi „Nergalowi” Darskiemu jako jego szatański rumak.

Teraz najmroczniejsza gwiazda polskiej estrady postanowiła sprzedać ten niesamowity pojazd i wystawiła go na publiczną aukcję na eBayu. Cena? Piekielna: 290 tys. dolarów, czyli ponad milion złotych. Ale za taką maszynę – o której sam Nergal mówił, że jest jak bestia, ponieważ wywołuje strach, wzbudza respekt i dostarcza gigantyczne dawki adrenaliny – warto.

Tym bardziej, że estetycznie jest to absolutny majstersztyk, który za swoją piekielną stylistykę został wyróżniony w kilku międzynarodowych konkursach motocyklowych. Dlatego jeśli macie akurat wolny milion, to radzimy go przeznaczyć na tę właśnie maszynę. Zwłaszcza że Pazuzu i Lucyfer z pewnością ostrzą sobie już na niego zęby.


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. ebay.com Wtorek 14.11.2017