Batmobil z bliska. Wyciekły nowe zdjęcia fury Batmana

Twórcy ostatnich Batmanów przyzwyczaili nas do tego, że gacek przemieszcza się po Gotham futurystycznym czołgiem. Autorzy nowego filmu o mrocznym rycerzu postanowili odejść od tego schematu. Teraz możemy zobaczyć z bliska nowy Batmobil.
TBM_IMG_1985_1280px.jpg
Po bardzo udanym zeszłorocznym Jokerze przyszedł czas na odświeżenie Batmana. A kim byłby mroczny rycerz bez swojego Batmobilu. Jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć pojazd na zdjęciach razem z głównym bohaterem. Teraz do sieci trafiły kolejne zdjęcia przedstawiające koncept pojazdu.

Nowy Batmobil został zaprojektowany przez grafika Jeffa Frosta. Twórca zamieścił zdjęcia koncepcyjnego pojazdu na swojej stronie, do której nie każdy ma dostęp. Jednak fotki udało się przemycić także na Twittera.


Teraz możemy przyjrzeć się z bliska nowej furze Batmana. Widać, że twórcy nie chcą wsadzać człowieka nietoperza do kolejnego czołgu. Tym razem mamy do czynienia z muscle carem, który nieco przypomina podrasowaną wersję Dodge’a Challengera z 1970 roku.

BITWA

Muscle car Czołg

Głosów: 42
Więcej bitew

Reżyser i scenarzysta Matt Reeves chce tym zabiegiem odbiec od estetyki z poprzednich części i wrócić do korzeni serii. Przy okazji wyróżni się na tle Christophera Nolana i Zacka Snydera, którzy byli odpowiedzialni za wcześniejsze filmy opowiadające o przygodach Batmana.

Zobacz nowe zdjęcia z Batmobilem: 


Dodał(a): Konrad Siwik / fot. istock Wtorek 02.06.2020