Auto jak z salonu, czyli możliwości car detailing

Car detailing pozwala doprowadzić niemal każdy samochód do idealnego stanu. Zaawansowana renowacja to niezawodny sposób na odświeżenie wyglądu auta na zewnątrz jak i wewnątrz.


Możliwości są ogromne, dlatego coraz więcej kierowców decyduje się na skorzystanie z usług warsztatów oferujących takie usługi. Car detailing pozwala doprowadzić niemal każdy samochód do idealnego stanu. Zaawansowana renowacja to niezawodny sposób na odświeżenie wyglądu auta na zewnątrz jak i wewnątrz.

Czym jest car detailing?

Car detailing to nic innego jak kompleksowa renowacja wszystkich elementów samochodu. Dużą zaletą takich usług jest to, że klient sam decyduje, co i w jakim zakresie ma zostać odnowione. Dobrym tego przykładem są pojedyncze wgniecenia, które dotychczas można było naprawić wyłącznie u lakiernika. Niestety koszt takiej naprawy był ogromny, ponieważ cena liczona była za cały element, który poddawany był lakierowaniu.

Taką praktykę zmieniły salony car detailingu, które oferują bardzo spersonalizowane usługi. Dzięki temu każdy kierowca może doprowadzić swój samochód niemal do idealnego stanu.

Detailing to nie tylko naprawa uszkodzonych elementów, ale przede wszystkim ich szeroko pojęta konserwacja. Zabezpieczenie poszczególnych części sprawi, że samochód będzie utrzymany w bardzo dobrym stanie przez dłuższy czas – w końcu na tym zależy każdemu kierowcy.

Co obejmuje usługa car detailingu?

Car detailing nie ogranicza się wyłącznie prac typowo lakierniczych. Tak naprawdę jest to jedna z wielu usług, jakie w takich warsztatach są dostępne. Lakier to jednak jeden z ważniejszych elementów wyglądu każdego samochodu, dlatego korzystając z car detailingu, można liczyć na jego profesjonalne zabezpieczenie np. przed zimą.

W ofercie dostępne jest również woskowanie i kompleksowe mycie auta. Specjaliści bez problemu usuną także wszystkie usterki, jakie powstały w czasie eksploatacji samochodu i nałożą warstwę zabezpieczającą. Oprócz ochrony i renowacji lakieru, można wybrać polerowanie lamp, naprawę ubytków i prostowanie felg, a także zabezpieczenie szyb przed odpryskami.  Ceny wahają się od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy złotych. Warto podkreślić, że detailing jest możliwy zarówno dla używanych, jak i zupełnie nowych samochodów.

Car detailing daje również możliwość odświeżenia nawet najbardziej zaniedbanego wnętrza. Fachowcy oferują kompletne czyszczenie tapicerki, a także zaawansowane renowacje foteli skórzanych i materiałowych. Wymagający klienci mogą nawet całkowicie zmienić wygląd samochodu i zażyczyć sobie całkowitej zmiany koloru tapicerki.

Car detailingu – SPA dla samochodu

Car detailing obejmuje wiele usług, spośród których można wybrać te dopasowane do swojego auta. Specjaliści dbają nawet o najdrobniejsze szczegóły i nie idą absolutnie na żadne kompromisy. W związku z tym, usługa detailingu może trwać od kilku godzin do kilku dni, w zależności od wybranych usług. Po zakończonej pracy, efekty widać natychmiast. Samochód wygląda niemal jak z salonu, co pozwala wyróżnić się na drodze.

Jeśli chcesz wykonać prostsze prace związane z car detailingiem – sięgnij po dobrej klasy środki i akcesoria pielęgnacyjne. Zamówisz je na przykład w internetowych sklepach motoryzacyjnych. By zyskać najwięcej, skorzystaj z kuponów rabatowych z AleRabat.com (szczegóły w kategorii motoryzacja http://alerabat.com/kategorie/motoryzacja) i kupuj w dobrych cenach.

Zabiegi car detailingu są dla samochodu niczym SPA. Każda usługa jest wykonywana z należytą starannością, dlatego oddając samochód do warsztatu, można mieć pewność, że jest on w dobrych rękach. Dużą zaletą jest również to, że usługi są dopasowywane do bezpośrednich potrzeb klienta. Co ważne, odświeżony samochód nie tylko wygląda lepiej, ale jest również jest zabezpieczony przed deszczem, śniegiem czy błotem. Dzięki takiej usłudze w zimie karoseria będzie także bardziej odporna na sól drogową – zmniejszy to ryzyko powstania korozji.


Dodał(a): materiał partnera ale rabat.com Poniedziałek 06.02.2017