Aukcja zabytkowych samochodów w Polsce

Volvo serialowego Świętego i najpiękniejsze auto w historii pójdą pod młotek podczas aukcji, jaka odbędzie się w Warszawie. Samochody, które będzie można nabyć przyprawią o szybsze bicie serca każdego fana zabytkowej motoryzacji znad Wisły.
Zdjęcie nr 4.jpg

Już 1 lipca 2017 roku odbędzie się kolejna Aukcja Samochodów Klasycznych i Motocykli. Ardor Auctions wraz z Desa Unicum zadbało, aby to wydarzenie na długo pozostało w sercach każdego miłośnika motoryzacji. Pod młotek pójdą bowiem unikatowe, zabytkowe i kultowe modele.

Wśród nich znajdzie się Jaguar E-Type z 1961 roku, czyli jak określił ten samochód sam Enzo Ferrari „najpiękniejsze auto w historii motoryzacji”. Wyprodukowano 6726 egzemplarzy tego błękitnego coupe. Jego cena wywoławcza wynosi 300 tys. zł.

O wiele tańsze, bo wycenione na, bagatela, 70 tys. zł jest Volvo P1800E. Ten model zasługuje jednak na uwagę, ponieważ jeździł nim sam James Bond. Znaczy aktor, który grał Jamesa Bonda – Roger Moore, kiedy wcielał się w serialowego Świętego i tropił bogatych przestępców.

1 lipca 2017 roku w Automobilklub Polski w Warszawie szykuje się prawdziwa uczta dla wszystkich, mających benzynę zamiast krwi. Chętnie przygarnęlibyśmy któryś z oferowanych modeli. Oczami wyobraźni widzimy już jaki szał byśmy zrobili, gdybyśmy podjechali żółtym Volvo pod jakiś modny klub. 
Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: Ardor Auctions Piątek 23.06.2017