Audi R8 LMX

Model jest pierwszym na świecie seryjnie produkowanym samochodem z laserowymi światłami drogowymi. Powstanie zaledwie ... 99 sztuk
Audi R8 LMX auto z seryjnie montowanymi laserowymi światłami


Jeśli chcesz go mieć musisz się spieszyć. Na ulicach Audi R8 LMX pojawi się dopiero latem, ale zamówienia ruszyły już dawno. Chętnych nie brakuje. Wszystko przez limitowaną ilość, piekielną moc, wygląd a także laserowe reflektory.

Laserowa wiązka

W każdym reflektorze moduł laserowy generuje snop światła o zasięgu dwa razy większym niż ten wytwarzany przez reflektory diodowe. Światła laserowe w Audi R8 LMX, aktywujące się powyżej prędkości 60 km/h, są uzupełnieniem diodowych świateł drogowych. Poszerzają i wydłużają pole widzenia kierowcy, podnosząc w ten sposób bezpieczeństwo jazdy. Inteligentny zespół sensorowych kamer rozpoznaje innych uczestników ruchu drogowego i odpowiednio dostosowuje długość i intensywność wiązki światła.

belka_autostuff.jpg

Osiągi
Audi R8 LMX to coupe napędzane 570 konnym silnikiem V10 o pojemności 5,2 litra. Do 100 km/h przyspiesza w zaledwie 3,4 sekundy! Prędkość maksymalna samochodu wynosi 320 km/h!

Audi R8 LMX auto z seryjnie montowanymi laserowymi światłami

Rmx tyl.jpg

rmc wnetrze.jpg

Wygląd
W oczy od razu rzucają się wielkie wloty powietrza, duży tylni spojler a także mające ostre kształty listwy boczne. Postawiono go na 19 calowych kołach, pokryto lakierem z ekskluzywnej palety marki - niebieskim Ara. We wnętrzu kubełkowe czarne fotele których oparcia mają taki sam kolor jak karoseria.

Cena
Jej jeszcze znamy. Najprawdopodobniej nie będzie nas stać ...


Dodał(a): night driver Poniedziałek 12.05.2014