100% motoryzacji w motoryzacji!

Najbardziej wysokooktanowa telewizja motoryzacyjna zawitała właśnie do Polski. MotorTrend, który wywodzi się z wydawanej od 1949 roku gazety o tym samym tytule to coś, co rozwiąże twój problem, gdy znów zaczniesz narzekać, że w telewizji nie ma co oglądać.

otw.jpg


Motoryzacyjna telewizja na żądanie MotorTrend w końcu wchodzi do Polski. Marka znana jest z wypuszczania najbardziej epickich produkcji dla pasjonatów wszystkiego, co jeździ. Od 2 października pojawia się na platformie Player.pl i już od początku będą dostępne jedne z lepszych programów amerykańskiej wersji. Ale będą również programy, które powstały wyłącznie w Polsce i ze znanymi tutaj postaciami ze świata motoryzacji. Naszymi reprezentantami będą Adam Kornacki, Patryk Mikiciuk i Bracia Collins.

Programy, które można oglądąć w ramach MotorTrend w Polsce:

Drift This
– dwóch fascynatów latania bokiem wprowadza w poślizg wszystko, co ma koła. Dosłownie wszystko.
drift.jpg

Ignition – testy najświeższych aut, które pojawiają się na rynku. Prowadzący sprawdzają, gdzie leżą granice możliwości najnowszych fur.
igini.jpg

Kings of Crash – pamiętasz grę Destruction Derby? Twórcy program używają aut do pojedynkowania się.
crash.jpg

Epic Drivers
– wyprawy kultowymi brykami przez najciekawsze miejsca na Ziemi. Wyjątkowo epickie połączenie.
epickie.jpg

Head 2 Head
– pojedynki rzadko spotykanych i najmocniejszych wersji fur. Jeśli zawsze zastanawiałeś się, co by było, gdyby ustawić konkretne dwa auta naprzeciw siebie.
head.jpg

Best Driver's Car – legendarny już test-wyścig przeprowadzany premierami z ostatniego roku. Jednym z jurorów i testerów w tym roku był Patryk Mikiciuk.
best.jpg

Fani czterech kółek – prowadzą Mike i Ant. Jeden umie handlować wózkami, drugi je reanimuje. Razem tworzą duet doskonały i pokażą, jak zarabiać na odnawianiu aut.
wheelers.jpg

Z miłości do samochodów – dwóch Brytyjczyków rzuca się na ratunek przykurzonym i skorodowanym legendom ich narodowej motoryzacji.
z-milosci.jpg

Odjazdowe bryki braci Collins – lata temu wyrobili sobie markę na Wyspach, po czym wywalczyli miejsce w polskim showbizie. Tworzą ekskluzywne  projekty dla największych światowych celebrytów.
bracia.jpg

Ciężarówką przez Indonezję – Dawid Andres pokazuje realia pracy w indonezyjskiej firmie transportowej oraz co może spotkać kierowców na tamtejszych drogach. Oczywiście program wzbogacony jest o niesamowite krajobrazy.
ciezarowka.jpg

Od grudnia oferta Motrotrend poszerzy się o znany polskim widzom format „Zakup kontrolowany za granicą”, jednak w tym wydaniu Adam Kornacki ruszy sprawdzać używane samochody za granicę. Kolejną nowością będzie program „Revolution”, który będzie opisywał galopujący rozwój motoryzacji i wykorzystywaną w branży technologię.
zakup.jpg

Kwintesencja światowej motoryzacji ma dobrze dostosowaną do polskiego rynku cenę - za pakiet Start, który obejmuje wszystkie oryginalne i regionalne produkcje zapłacić trzeba 10 złotych.
Dodał(a): ckm.pl Środa 02.10.2019