Z4 Concept – piękny roadster od BMW

Do sieci właśnie wyciekły fotki koncepcyjnego BMW Z4, które zostanie zaprezentowane podczas konkursu piękności aut w Pebble Beach w Kalifornii. Musimy przyznać, że nowa „betka” robi naprawdę niesamowite wrażenie.
z22242923Q,BMW-Z4-Concept.jpg

BMW to nie tylko znakomite właściwości jezdne i najnowocześniejsza technologia, ale także, a może przede wszystkim, design. No bo przecież nawet najlepiej trzymający się drogi samochód nie byłby popularny, gdyby przy okazji jego widok nie wywoływał ślinotoku u wszystkich dookoła. Bawarski producent doskonale o tym wie i po raz kolejny to potwierdza, tym razem projektem koncepcyjnego BMW Z4.

Auto zaprezentowane zostanie na odbywającym się w sierpniu 2017 konkursie aut w kalifornijskim Pebble Beach. Tuż przed oficjalną prezentacją do sieci trafiły jednak fotki nowej Z-czwórki, dzięki czemu możemy wam pokazać je już teraz.

Nowy roadster od BMW wygląda naprawdę fenomenalnie. Ma agresywną sportową sylwetkę, przednie wloty powietrza zdolne połknąć wyrośniętego cielaka i bardzo drapieżny grill. Według nieoficjalnych informacji nowe Z4 ma otrzymać także 4- i 6-cylindrowe turbodoładowane silniki benzynowe, generujące od 190 do 360 KM, wyposażone w 6-biegoweskrzynie manualnymi lub 8-stopniowe przekładnie automatyczne.


Mamy więc nadzieję, że wersja produkcyjna, która na rynek ma trafić już w 2018 roku będzie miała jak najwięcej wspólnego z obecnie zaprezentowanym modelem koncepcyjnym.


Dodał(a): Jakub Rusak/ fot. BMW Czwartek 17.08.2017