Trójkołowa elegancja

Ten trójkołowiec rozpędzi się do setki w 4,5 sekundy, jednocześnie zapewniając ci dreszczyk emocji właściwy dla jazdy motocyklem i swobodę prowadzenia charakterystyczną dla samochodów.
1.jpg

W SKRÓCIE:

Firma Vanderhall Motor Works stworzyła trójkołowca o nazwie Venice. Pod maską znajduje się turbodoładowany czterocylindrowy silnik współpracujący z sześcioprzełożeniową skrzynią biegów. W przeciwieństwie do wielu innych pojazdów tego typu posiada przednią szybę. Jego cena wynosi nieco ponad 116 tys. złotych.

PEŁNA WERSJA:
Czy czasami kiedy wychodzisz do pracy, zastanawiasz się czym dojedziesz do biura? Nie wiesz czy wybrać motocykl, czy auto? Teraz nie będziesz już musiał podejmować tak ciężkich decyzji. Vanderhall Motor Works stworzyło bardzo eleganckiego trójkołowca, który może rozwiązać twoje problemy. Oczywiście za odpowiednią cenę. Koszt Venice wynosi 29 950 dolarów, czyli jakieś 116 206 złotych.  

Pod maską znajduje się turbodoładowany czterocylindrowy silnik o pojemności 1,4 litra generujący moc 180 koni mechanicznych, współpracujący z sześcioprzełożeniową skrzynią biegów. Pozwala to na rozpędzenie do upragnionej setki w 4,5 sekundy.

Dodatkowo, co jest rzadkością w tego typu pojazdach, posiada przednią szybę, dzięki której nie trzeba wyciągać much z między zębów podczas jazdy. Venice dostępne jest w kolorze czarnym, białym, szarym i czerwonym. W podstawowym wyposażeniu znajduje się również 600 watowy system audio, co pozwoli na uprzyjemnienie sobie podróży odpowiednią muzyką. Najlepiej ścieżką dźwiękową z filmu „Swobodny jeździec”.Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: Vanderhall Czwartek 11.05.2017