To są polskie motocykle!

Nie zdziwimy się wcale, gdy patrząc na te zdjęcia pomyślicie, że te motocykle produkuje jakiś wypasiony warsztat z Kalifornii. Nie zdziwimy się, bo sami z początku tak pomyśleliśmy. To jednak nasze, polskie maszyny, produkowane przez Polaków!

Od teraz Lisie Jamy stają się europejską, o ile nie światową, stolicą najbardziej niesamowitych i najbardziej odjechanych motocykli, jakie widzieliście. Bo to właśnie w tej niedużej miejscowości na Podkarpaciu, konstruowane są prawdziwe dwukołowe cudeńka motoryzacyjne, chciałoby się rzec, jeżdżące dzieła sztuki, które podbijają serca zachodnich miłośników motocykli.

Gigantyczna maszyna przypominająca furę Batmana? Jest. Pierwszy na świecie wytatuowany motocykl? A jakże. Chopper? To oczywiste. Niby motocykl, ale prędzej spalinowy rumak samego króla piekieł (swoją drogą zbudowany dla Nergala)? Jak najbardziej.

I właśnie wszystkie te motocykle tworzone są dzięki pasji i genialnym pomysłom konstruktorów z Game Over Cycles – w Lisich Jamach na Podkarpaciu.


Jednak poza budowaniem od podstaw tak odjechanych motocykli, warsztat zajmuje się także modyfikowaniem innych, głównie Harleyów, ale także budowaniem samochodów.
I po co nam Orange County Choppers i inne amerykańskie warsztaty, skoro tu, w Polsce, mamy tak zdolnych konstruktorów?


Dodał(a): Jakub Rusak Poniedziałek 09.05.2016