Ten Polak 85 razy oblał teoretyczny egzamin na prawko

Panie i panowie, chyba mamy rekordzistę wszech czasów. Polak, mieszkaniec Woli Uhruskiej, oblał teoretyczny egzamin na prawo jazdy już 85 razy. I wciąż nie chce się poddawać.
iStock-187862111.jpg

85. Słownie: osiemdziesiąt pięć. Tyle nieudanych prób zaliczenia egzaminu teoretycznego na prawo jazdy ma za sobą pewien mieszkaniec Woli Uhruskiej w województwie lubelskim. Facet próbuje zdać teorię na prawko od 2013 roku i jak na razie – bezskutecznie.

Do tej pory wydał na egzaminy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Chełmie ponad 2,5 tysiąca złotych i dalej nic. W pierwszym roku próbował zdać teorię 24 razy. W 2014 – 31 razy. W 2017 do egzaminu podchodził siedmiokrotnie i za każdym razem oblewał.

Przez te wszystkie lata zdążył się już zakumplować z pracownikami chełmskiego WORD-u, którzy starają się mu nawet pomóc. I jak sami przekonują, facet w rozmowach na korytarzu wykazuje się wiedzą i znajomością tematu, a mimo to gdy wchodzi na salę egzaminacyjną wciąż zdać nie może i nie może. Co gorsza, wcale nie chce przestać próbować.

Dobra, my tu się nie chcemy mądrzyć, ale zdaje nam się, że 85 razy to lekkie przegięcie. W końcu wyobraźcie sobie, że ten gość kiedyś rzeczywiście zda tę teorię i jakimś cudem przejdzie nawet egzamin praktyczny. No i co wtedy? Wyjedzie na ulice? Nie wiemy, o kogo bardziej byśmy się bali – o jego życie, czy o życie przechodniów i innych kierujących.

TEN FACET NIGDY NIE MÓGŁBY WSIĄŚĆ DO 1800-KONNEGO CORBELATTI:Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istockphoto.com Piątek 02.02.2018