Swanski ambasadorem Vespy

Polska i światowa scena pop-kultury, lifestyle i szeroko pojętej motoryzacji wzbogaciła się o kolejną wyjątkową kooperacje.
vespa4.jpg
Dzięki współpracy kultowej marki VESPA oraz światowej renomy artysty SWANSKI, powstaje niesamowity projekt. Klasyczna Vespa PX, w rękach Pawła „Swanskiego” staje się prawdziwym, użytkowym dziełem sztuki. Ten kultowy, jedyny w swoim rodzaju skuter przybiera wzór i barwy lakieru wymyślony przez Pawła. Dzięki wyjątkowemu i rozpoznawalnemu stylowi jaki w ciągu lat wypracował sobie Swanski, nikt nie będzie miał wątpliwości kto jest autorem projektu.

vespa1.jpg
Paweł „Swanski” to znany na całym świecie artysta malarz, grafik i ilustrator. Premiera przerobionej przez Swanskiego Vespy będzie miała miejsce podczas imprezy Vans Classic and Warsaw. Paweł jest fanem stylu vintage, ceni rzemiosło oraz organiczność swoich prac i projektów. Dzięki swoim dokonaniom i historii dostał od Vespy wolną rękę w kwestii wyboru modelu, którego przeróbki podjąłby się najchętniej.

vespa3.jpg
Wybór padł na kultowy model PX, który obecnie znajduje się w pracowni Swanskiego. Model który wygląda jakby był żywcem wyjęty z lat 60-tych. Prosty, funkcjonalny, będący ikoną pop-kultury. Sprzęt który na stałe wpisał się w świat nie tylko motoryzacyjny. Który – podobnie jak prace Pawła, ma swój niepowtarzalny i rozpoznawalny styl. Oprócz Vespy, Paweł pokaże także, przygotowane specjalnie na okazję premiery Vespy klasyczny model butów Vans oraz kask Biltwell.

vespa2.jpg
Ta współpraca to także kontynuacja przygody Swanskiego z motocyklową sceną custom.
Paweł, podczas premiery pokaże także wiele klasycznych kasków Biltwell których „customizacją” ostatnio się zajmował.

Zapraszamy na Vans Classic And Warsaw już 27-go czerwca, do warszawskiej Praskiej Drukarni przy ulicy Mińskiej 65.


Dodał(a): mat. prasowy Czwartek 25.06.2015