Skradziono auto legendy Legii Warszawa

Auto legendarnego zawodnika Legii Warszawa – Lucjana Brychczego – zostało skradzione. O sprawie poinformował jego wnuk, który prosi o pomoc w odnalezieniu samochodu.


- Wczoraj wieczorem (30 stycznia 2018 – red.) ok godziny 20-21 przy ulicy Ostródzkiej 175 została skradziona szara Mazda 3 nr rejestracyjny WI 966GR należąca do Lucjana Brychczego. Jeśli ktoś by coś widział albo słyszał prosimy o kontakt. Proszę o udostępnianie wiadomości. – napisał na Facebooku Michał Brychczy, wnuk legendarnego zawodnika Legii Warszawa Lucjana Brychczego.

Oba posty z informacją udostępniono już ponad 200 razy. My również udostępniamy tę informację, by pomóc odnaleźć skradziony samochód pana Lucjana.

Przypomnijmy, że Lucjan Brychczy to prawdziwa legenda stołecznego klubu. W Legii zagrał 368 meczów w ciągu 19 sezonów (1954-1972), podczas których strzelił 182 bramki, co jest drugim najlepszym wynikiem w historii rozgrywek klubowych w Polsce. Podczas swojej kariery w Legii Brychczy zdobył z klubem 4 tytuły mistrza Polski i tyle samo razy triumfował w Pucharze Polski. Trzykrotnie zdobył też koronę króla strzelców ligi polskiej. Po zakończeniu kariery piłkarskiej był wieloletnim trenerem Legii. Obecnie jest asystentem trenera klubu oraz honorowym prezesem Legii.

Screenshot-2018-1-31 Maciej Wąsowski on Twitter.pngDodał(a): Tomek Makowski/ fot. screen Facebook Środa 31.01.2018